Ugodził syna nożem

1 września, 2011

Atak w domu
W niedzielę 21 sierpnia do jednego z domów z terenu Goliny została wezwana policja. Okazało się, że interwencja dotyczy poważnej kłótni rodzinnej. W czasie domowej awantury 58-latek ugodzin nożem swojego syna. Obaj mężczyźni byli pijani.

Funkcjonariusze policji natychmiast po zgłoszeniu udali się na miejsce zdarzenia. Nie wiedzieli, że na miejscu zastaną pijanych w sztok mężczyzn, którzy wcześniej prowadzili ostrą wymianę zdań.

„Wezwani policjanci przed jednym z domów na terenie gminy Golina zastali młodego człowieka z zakrwawioną koszulką. Jak się okazało, chwilę wcześniej, w mieszkaniu doszło do awantury rodzinnej, gdzie według świadków, to syn miał być głównym prowodyrem całej sytuacji. W czasie kłótni, ojciec ugodził syna w brzuch nożem kuchennym.” – mówi oficer prasowy konińskiej policji Renata Purcel-Kalus.

28-letni syn został przewieziony do szpitala. Według oceny lekarskiej rana była powierzchowna i nie zagrażała jego życiu. Obaj mężczyźni byli pijani. Badanie alkomatem u syna wykazało blisko 3 promile alkoholu, u jego ojca ponad 2 promile. Policjanci zabezpieczyli nóż, którego użył 58- latek.

Cały artykuł w „Gazecie Słupeckiej”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *