Uwaga! Mamy ważny komunikat

Gazeta Słupecka
16 września, 2014
Gazeta Słupecka
Gazeta Słupecka

Drodzy Czytelnicy!

Z przykrością informujemy, że nasza gazeta nie będzie dla Państwa dostępna w sieci sklepów Twój Market. Właściciel tej grupy handlowej przesłał nam pismo następującej treści:

„Działając jako pełnomocnik sieci handlowej Twój Market z siedzibą w Budzisławiu Kościelnym informuję, że w związku z objęciem udziałów w Spółce Cessans Sp. z o.o. z siedzibą w Słupcy, będącej wydawcą tygodnika lokalnego Głos Słupcy, właściciel sieci handlowej Twój Market podjął decyzję, iż na terenie swojej sieci sprzedaży będzie prowadził dystrybucje jedynie produktu, którego jest współwłaścicielem. Nasze sklepy, które zlokalizowane są w Słupcy, Zagórowie, Ostrowitem, Powidzu i Orchowie przyjmują od Państwa prasę po raz ostatni w dniu 9 września 2014 r.”

Szkoda. Właściciel dokonał wyboru. Naszym zdaniem nic nie stało na przeszkodzie, aby nadal wszystkie trzy lokalne tytuły prasowe znajdowały się w sprzedaży w sieci Twój Market.

To nie byłoby działanie na szkodę spółki, bo przecież trudno sobie wyobrazić, że klienci tych placówek ograniczą swoje zainteresowanie wyłącznie do kupna „Głosu Słupcy”. Będą nas szukać w innych placówkach sprzedaży, o co ich zresztą bardzo prosimy.

Postaramy się zwiększyć nadział w punktach najbliżej położonych sieci sklepów Twój Market.

Dziękujemy właścicielowi i personelowi sieci za dotychczasową współpracę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *