W lokacie SGB wygrał Jeepa Wranglera

8 listopada, 2011
Zygmunt Niewiadomski wygrał nowy samochód terenowy
Zygmunt Niewiadomski wygrał nowy samochód terenowy

Szczęściarz z Lądku
Nagrodę o wartości niemal 200 tysięcy złotych wygrał mieszkaniec Lądku Zygmunt Niewiadomski dzięki lokacie założonej w Banku Spółdzielczym w Słupcy. Lądkowiak jest zupełnie zaskoczony swym szczęściem. Jego lokatę wylosowano spośród niemal 2 milionów lokat.

WIADOMOŚĆ Z BANKU
W piątek 28 października po godzinie 15 do Zygmunta Niewiadomskiego przyjechał kierownik lądkowskiej placówki Banku Spółdzielczego w Słupcy. Powiedział, że ma bardzo dobrą wiadomość dla pana Zygmunta, lecz ten nie do końca wiedział o co chodzi.

„Wtedy mi wytłumaczył, że w lokacie jaką założyłem wylosowano właśnie mnie i wygrałem główną nagrodę, samochód terenowy! Do tej pory jestem w szoku.” – mówi nam Zygmunt Niewiadomski.

Szczęściarz tłumaczy nam zasady tego konkursu. „Wystarczyło założyć lokatę minimum 500 złotych, a każda jej wielokrotność była liczona jako dodatkowy los. Ja lubię oszczędzać, Bank Spółdzielczy w Słupcy był dla mnie zawsze przyjazny w każdej sytuacji.”

Pytamy zwycięzcę o emocje jakie mu towarzyszą w związku z tą dobrą nowiną. „Wielkie szczęście. Nie wierzyłem w to do końca, dopóki pracownice banku mi nie wydrukowały potwierdzenia. Teraz czekam na dalsze informacje. To jest dla mnie wielki zaszczyt.” – opowiada nam Zygmunt Niewiadomski.

Nagrodą główną w tym konkursie jest samochód terenowy Jeep Wrangler o wartości niemal 200 tysięcy złotych.

„Sam rozglądałem się za jakimś samochodem terenowym. Myśleliśmy z żoną nad zmianą auta. Akurat się trafił, do tej pory emocje jeszcze nie opadły. Szczęścia się nie sprzedaje ani nie wydaje. Na pewno samochód jest piękny” – dodaje mieszkaniec Lądku.

1 NA 2 MILIONY
Prezes Banku Spółdzielczego w Słupcy Lidia Dobersztyn mówi nam, że wygrana klienta banku z Lądku jest wielkim sukcesem.

Cały artykuł w Gazecie Słupeckiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *