Wielkie sukcesy Julity Jaszczak

31 maja, 2016

Julita Jaszczak pochodząca z Wilcznej w gminie Słupca odnosi wielkie sukcesy w coraz bardziej popularnym fitnessie. Mieszkająca i pracująca obecnie w Trójmieście Jaszczak prowadzi zdrowy tryb i życia i cały swój wolny czas poświęca treningom. Przepustkę do rywalizacji na Litwie dały jej sukcesy w Mistrzostwach Polski. Teraz okazało się, że pojedzie na Słowenię, żeby walczyć w… Mistrzostwach Świata.

Złoto zdobyte! Mam tytuł Mistrzyni Europy w kategorii Fitness Model Short federacji WFF-WBBF! Przekroczyliśmy granice!!! Mam kontakt ze światem, a więc się chwalę! Nasza Polska ekipa rozwaliła europejską scenę na łopatki. Wieziemy ze sobą same złotka i sreberka! Walczyliśmy jak lwy i udało się. Zasłużone tytuły zdobyte! – poinformowała na facebooku.

Po kilku dniach okazało się, że są jeszcze szanse na jeszcze większe sukcesy.

– Chyba mogę się już Wam pochwalić. Miałam zakończyć sezon wiosenny startem na Mistrzostwach Europy na Litwie federacji WFF-WBBF. Tak postanowiliśmy aby skupić się mocno na przygotowaniach jesiennych. Jednak kilka dni temu zostałam zaproszona na Słowenię gdzie 25 czerwca odbywają się Mistrzostwa Świata federacji IBFF. Grzechem było by nie spróbować. Jeśli zaszłam już tak daleko to trzeba iść dalej.. Rok temu nie pomyślałabym nawet że wejdę na podium w Polsce, a co dopiero w Europie. Wiec każdy kolejny szczebel, to wyzwanie dla mnie i w pewnej części już nagroda za pracę nad swoim ciałem.. Nowa federacja, inny kraj, poziom światowy, 44 państwa. Mam nadzieje, że będzie ciekawie. Pozostał miesiąc na szlifowanie formy, żeby godnie zaprezentować się wśród innych krajów. Już czuje adrenalinę i zapach sceny… Chyba pokochałam ją na dobre bo ciągle mi małooo …. I czuje się na niej wspaniale.. – napisała Julita Jaszczak i liczy na duchowe wsparcie.

My już zaczynamy trzymać kciuki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *