Wiola walczy o tytuł Miss

19 lutego, 2012

Wioleta Rzemyszkiewicz ma 23 lata, pochodzi z Tomaszewa (gmina Ostrowite) i jest absolwentką słupeckiego ekonomika. Piękna, zgrabna, wysoka – próbuje swych sił w konkursie piękności Miss Domów Studenckich przy Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Już niebawem odbędzie się konkurs Miss Domów Studenckich, organizowany przez Rady Mieszkańców Domów Studenckich Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.Jest to pierwsza edycja tego konkursu, w którym o koronę najpiękniejszej będą rywalizowały mieszkanki akademików uniwersyteckich. Gala finałowa odbędzie się 1. marca w poznańskim klubie Buddha Bar. Podczas niej jury wybierze Miss Domów Studenckich 2012 spośród 15 finalistek.

Wioleta Rzemyszkiewicz
Urodzona: 1989 r.
Wzrost: 175 cm
Kierunek: Matematyka i Informatyka
Zainteresowania: muzyka

Kandydatki do tytułu zaprezentują się w strojach dziennych, strojach wieczorowych oraz sukniach ślubnych projektu Barbary Mróz z salonu Fashion Art. Rozrywkę w trakcie Gali zapewnią występy utalentowanych studentów, np. tańczący z pojkami Kuba Bąkowski.

Wygrana w konkursie, to więcej niż prestiż. Zwyciężczynie zdobędą nagrody rzeczowe, m.in. biżuterię, zestawy kosmetyków, sesje zdjęciowe. Patronem Honorowym jest Prezes Międzynarodowego Konkursu Miss Wakacji. Pomysłodawcą i koordynatorem konkursu jest jedna ze studentek UAM. Głosować na Wioletę można wysyłając smsa. Obecnie Wioleta wygrywa w tym plebiscycie (wyniki na www.gloswielkopolski. pl). Pomóżmy jej wygrać tytuł Miss!

Jak powiedziała nam nasza piękność: „Cieszę się, że mam duże poparcie wśród moich znajomych. Mam nadzieję, że mieszkańcy moich okolic również na mnie zagłosują”

Zagłosuj! Wyślij SMS pod nr 72355 o treści MISSDS.8
Koszt jednego SMSa: 2.46 zł z VAT Głosowanie trwa do 28 lutego!