Polsat o morderstwie w Lądku

Wizja lokalna z morderstwa
25 października, 2011
Wizja lokalna z morderstwa
Wizja lokalna z morderstwa

Echo przestępstwa spod Faraona
Niedawno w jednym z programów telewizji Polsat wyemitowano program pod tytułem „Wizja Lokalna”. W programie opublikowano przebieg wizji lokalnej z udziałem Jarosława S., skazanego za morderstwo dziewczyny pod dyskoteką Faraon w Lądku.

„W miejscowości Lądek nieopodal Konina w nocy z 20 na 21 listopada 2004 roku w dyskotece faraon bawił się bezrobotny mechanik Jarosław S. Około pierwszej w nocy podejrzany opuścił lokal wraz ze swoją znajomą Małgorzatą W. Wizja lokalna rozpoczyna się w lasku oddalonym o 200 metrów od dyskoteki.” – rozpoczyna temat sprawy lektor programu „Wizja Lokalna”.

Całość pokazana jest w mrocznej atmosferze. Pierwsze ujęcia są czarno-białe, a zaraz potem Jarosław S. opowiada jak doszło do tego zdarzenia. „To było to miejsce? Proszę opowiedzieć po kolei” – pyta kobieta prowadząca wizję lokalną. Na miejscu pod lądkowską dyskoteką zebrali się funkcjonariusze prawa, w tym między innymi mł. ins. mgr inż Zbigniew Malina, do dziś pracujący w słupeckiej komendzie na stanowisku zastępcy komendanta.

Jarosław S., podczas wizji lokalnej był jeszcze podejrzanym w sprawie. Mówił, jak ze swoją znajomą wyszedł z dyskoteki do lasku nieopodal.

„Pocałowała mnie pierwsza. Po prostu ją też pocałowałem. Zaczęliśmy się całować, coraz bardziej namiętnie. Ręką zaczęła mnie obmacywać. Dotykać penisa. Po chwili tego całowania, się trochę podnieciłem, rozpięła mi rozporek. Rozpięła sobie guzik. Zdjąłem jej spodnie.”

Cały artykuł w „Gazecie Słupeckiej”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *