Wojdyński terroryzował urząd?

6 marca, 2012

Kolejna sesja Rady Miejskiej w Golinie stała pod znakiem konfliktu wśród władz. Koalicja ponownie pytała dlaczego nie ma punktu o odwołanie przewodniczącej. Radny Wojdyński zapytał burmistrza Nowickiego o jego wypowiedź dla lokalnej telewizji, w której burmistrz miał sugerować, że radny sterroryzował pracownicę urzędu. Większość pytań została bez odpowiedzi.

PYTANIA…
Radny Maciaszek, przedstawiciel klubu radnych „Koalicja” zadał pytanie odnośnie wniosku klubu o odwołanie przewodniczącej z jej funkcji.

„Pani przewodnicząca zwracała nam uwagę, że wniosek zawiera błędy formalne. To są głównie pytania do naszego prawnika. Każde z tych pism, któreśmy przedstawili, powiedział, że nie ma uchybień. Więc się zastanawiam czy nasi prawnicy są słabi? Niech pan się wypowie na ten temat.” – skierował pytanie do radcy prawnego, radny Maciaszek.

Wojciech Wojdyński miał kilka pytań do Burmistrza Nowickiego. Pierwsze dotyczyły kwot zapisanych w budżecie – na co przeznaczane są pieniądze w łącznej kwocie to ponad 2 miliony złotych.

„Na sesji budżetowej zostałem kilkakrotnie oskarżony…

Więcej w „Gazecie Słupeckiej”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *