Współpraca z TVP już na stałe!

9 listopada, 2016

Producenci programu telewizji polskiej „Dziennikarze Sądzą” zaproponowali naszej redakcji stałą współpracę przy tworzeniu programu. Co kilka tygodni jeden z przedstawicieli naszej redakcji odwiedzi TVP w Poznaniu, by wziąć udział w nagraniu programu. To dla nas wielkie wyróżnienie.

Program „Dziennikarze sądzą” to dyskusja dziennikarzy i reporterów z całej wielkopolski o aktualnych wydarzeniach w naszym województwie. Na antenie TVP 3 program pojawił się we wrześniu tego roku, a prowadzony jest przez Łukasza Maciejewskiego.

Do programu zapraszani są dziennikarze z redakcji wielkopolskich mediów – w tym i Gazeta Słupecka, która jako jedyna reprezentuje region koniński w TVP3.

Czemu akurat padł wybór na nas? Producenci programu chcieli, by dziennikarze pochodzili nie tylko z Poznania, lecz także z lokalnych środowisk, mających nieco inne spojrzenia na różne sprawy w Wielkopolsce, a nasz tygodnik idealnie do tego się nadawał – jest znany od wielu lat nie tylko w Słupcy. Choć do tej pory w programie nie było poruszanych żadnych kwestii związanych z naszym miastem, oddelegowany do Poznania Marcin Wróblewski mówi, że tematy poruszane w programie to najważniejsze wydarzenia danego tygodnia w województwie – nie sposób o tych wydarzeniach nic nie wiedzieć. TVP już dwukrotnie zaprosiła nas do siebie, ostatni odcinek programu wyemitowany był w minioną sobotę.

Telewizja zaproponowała nam współpracę na stałe – póki „Dziennikarze Sądzą” będą na antenie. To dla nas wyróżnienie i docenienie naszej długoletniej pracy dziennikarskiej. Telewizji dziękujemy i… do zobaczenia w TVP3 Poznań już niebawem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *