Wstydliwy problem

5 lipca, 2011
Wstydliwy problem

Do naszej redakcyjnej skrzynki wpłynął kolejny list dotyczący porządku w naszym mieście. Ten z niedzieli dotyczy toalety na słupeckim cmentarzu.

Droga Redakcjo!
Kilka dni temu byłem na słupeckim cmentarzu. Chciałem skorzystać z toalety… lecz kiedy do niej wszedłem odechciało mi się…z resztą sami zobaczcie zdjęcie! Wielu ludzi przyjeżdża na Nasz cmentarz… i chcą skorzystać z tej toalety, lecz nie mają takiej możliwości. Proszę o zajęcie się tą sprawą.

  1. mhm.. podejrzewam że jest to sprawa strategii obranej przez ekscelencję księdza Wargę, który to miał się rzekomo wypowiadać na temat kiepskiego stanu głównej alei na cmentarzu że (nie dosłowny cytat, jednak z zachowanym sensem) „niech ją kończy ten który zaczynał…” więc może w sprawie toalet jest tak samo…
    Polskie to takie prawda?

  2. A czy to co jest na zdjęciu jest osobistym dziełem ks proboszcza Wargi,najlepiej napisać że rzekomo się wypowiadał i złośliwie nazywać proboszcza ekscelencją,przecież to efekt braku kultury części naszego społeczeństwa.

  3. To co jest na zdjęciu nie jest osobistym dziełem księdza Wargi / jeszcze tylko tego brakowało / ale jako administrator powinien zlecić przywrócenie toalety do stanu używalności. W końcu za coś bierze kasę od łatwo-wiernych. A jeśli to nie jego robota bo się nie wyrabia z nadmiaru obowiązków to niech przestanie brać kasę za miejsce i od wartości pomnika. Zajmie się tym miasto i po kłopocie.

  4. Osobiscie uważam że cmentarz powinien być komunalny,śmiać mi się chce z obłudy ludzi którzy w oczy ks.Wardze ćwierkają a poźniej na niego plują taki to już jest Polak katolik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *