Wygrana w słupeckiej kolekturze!

19 kwietnia, 2016

7 kwietnia w LOTTO była spora kumulacja. Do wygrania było 15 milionów złotych. Blisko tej ogromnej wygranej było w słupeckiej kolekturze przy ulicy Sikorskiego. Jeden z grających trafił w tym losowaniu „piątkę”. Wygrana wynosiła niestety, “jedynie” 5311 złotych.

Okazuje się, że choć wygrana nie jest oszałamiająca to jednak “piątki” w Słupcy nie trafiają się zbyt często. Właściciele słupeckich kolektur, a zwłaszcza tej przy ulicy Sikorskiego marzą o tym, żeby w naszym mieście wreszcie trafił ktoś szóstkę…

To nie najwyższa wygrana
W słupeckich punktach LOTTO padły już większe wygrane. Dwa lata temu, w lipcu 2014 roku mieszkanka Słupcy wygrała 113 tysięcy w Mini Lotto. Wygrana ta padła w kolekturze zlokalizowanej na słupeckiej stacji paliw Orlen.

Wcześniej w tej samej kolekturze mężczyzna kupił los, który przyniósł mu wygraną rzeczową w postaci samochodu osobowego. Wcześniej we wrześniu 2011 roku w punkcie prasowym Polo Marketu padła spora wygrana. I tym razem szczęśliwy posiadacz kuponu MINI LOTTO wygrał 232.902,30zł. Okazuje się, że warto grać w słupeckich kolekturach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *