Wyjątkowo spokojne święta?

4 stycznia, 2015

policjaSłupeccy funkcjonariusze policji twierdzą, że tegoroczne święta Bożego Narodzenia minęły wyjątkowo spokojnie. Niebezpieczniej było tuż przed samymi świętami…

23 grudnia w Ciążeniu we własnym mieszkaniu ujawniono zwłoki 76-letniego mężczyzny. Decyzją prokuratora ciało wydano rodzinie.

23 grudnia przed godz. 10.00 w Słupcy na ul. Poznańskiej – droga K-92 kierujący fiatem mieszkaniec gm. Ostrowite, wykonując manewr skrętu w lewo z drogi krajowej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu z przeciwnego kierunku ruchu volkswagenowi doprowadzając do zderzenia pojazdów, po czym vw uderzył w stojącego na skrzyżowaniu renaulta, który oczekiwał na włączenie się do ruchu’. Kierującego golfem przewieziono do szpitala z podejrzeniem uszkodzenia klatki piersiowej.

24 grudnia w Ciążeniu w godzinach wieczornych zgłoszono o kradzieży telefonu komórkowego z jednego z domów.

24 grudnia w Słupcy policjanci zatrzymali 68-letniego mieszkańca Słupcy, który kierował samochodem osobowym będąc po użyciu alkoholu ok. 0,33 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna odpowie za popełnienie wykroczenia.

25 grudnia w Babinie policjanci zatrzymali dwie osoby, które podejrzewali o posiadanie narkotyków. Kobietę i mężczyznę zatrzymano do czasu wyjaśnienia sprawy. W efekcie 19-letniemu mieszkańcowi pow. wrzesińskiego przedstawiono zarzut posiadania środków odurzających w postaci marihuany.

26 grudnia zgłoszono o pożarze samochodu osobowego w miejscowości Marcewek. Ze wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobna przyczyną pożaru mogło być zwarcie instalacji elektrycznej, pojazdu.

27 grudnia policjanci zatrzymali 49-letniego mieszkańca gm. Gizałki, który kierował samochodem ciężarowym będąc po użyciu alkoholu ok. 0,4 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna odpowie za popełnienie wykroczenia.

28 grudnia w Orchowie policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca gm. Trzemeszno, który kierował samochodem osobowym będąc po użyciu alkoholu ok. 0,3 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna odpowie za popełnienie wykroczenia.

28 grudnia w Słupcy policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca Słupcy, który kierował samochodem osobowym będąc w stanie nietrzeźwości ok. 2 promili alkoholu w organizmie. Mężczyzna odpowie za popełnienie przestępstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *