Wypadek w Pyzdrach. Nie żyje policjant pracujący w Słupcy

9 października, 2017

Wczoraj w Pyzdrach doszło do wypadku w którym 34-letni mieszkaniec Pyzdr, policjant pracujący w słupeckiej komendzie, poniósł śmierć. Okoliczności zdarzenia będą przedmiotem prowadzonego śledztwa.

W poniedziałek 9 października po godzinie 17:00 w miejscowości Pyzdry na skrzyżowaniu ulic Szybska a Polna doszło do wypadku drogowego, w którym jedna osoba poniosła śmierć. Tragicznie zmarły policjant to 34-letni Adam Melech, który mieszkał w Pyzdrach. Od kilku lat pracował w Słupcy, w wydziale prewencji i cieszył się bardzo dobrą opinią. W zdarzeniu uczestniczyły pojazdy Fiat Ducato oraz motocykl Yamaha.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że: kierujący busem jadąc ulicą Szybską wykonując manewr skrętu w ulicę Polną zderzył się z motocyklem marki Yamaha. W wyniku zderzenia 34-letni mieszkaniec Pyzdr poniósł śmierć.

Czynności na miejscu zdarzenia zostały wykonane pod nadzorem Prokuratura Rejonowego w Słupcy. Pojazdy uczestniczące w wypadku zostały zabezpieczone na policyjnym parkingu. Przedmiotowe zdarzenie w szczególności jego przebieg oraz okoliczności zostaną objęte śledztwem prokuratorskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *