Wypadł z pierwszego piętra

1 września, 2010

Tragedią mogła się zakończyć libacja alkoholowa kilku dobrych znajomych w jednym z ośrodków wypoczynkowych w Skorzęcinie. 26-letni uczestnik balangi wypadł z okna. Mężczyzna został przewieziony do gnieźnieńskiego szpitala.

Do zdarzenia doszło w nocy z 15 na 16 sierpnia. Około 40 minut po północy, na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie, podczas wieczoru kawalerskiego, z pierwszego piętra budynku wypadł 26-letni mężczyzna.

Informacje przekazuje oficer prasowy gnieźnieńskiej policji Anna Osińska: „Jak ustalili przybyli na miejsce funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Witkowie pokrzywdzony wcześniej spożywał alkohol. W pewnym momencie, znajdując się w pokoju podszedł do barierki i wypadł, uderzając w twarde podłoże. Z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Gnieźnie.”

To już nie pierwszy tragiczny wieczór kawalerski w tym roku na naszym terenie. Przypomnijmy, że podczas jednego z podobnych wypadów w Skorzęcinie utonął młody mężczyzna. Kilka tygodni później podczas wieczoru kawalerskiego grupa młodych znajomych przebranych za księży urządziła burdę w ośrodku wczasowym w Powidzu. Każde ze zdarzeń wiązało się ze spożywaniem alkoholu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *