Wyprawa do krainy kwiatów. Zrób bukiet dla swojej Mamy w Kviatostacji

25 maja, 2021

Z radością powitaliśmy kolejne piękne miejsce na handlowej mapie Słupcy. I to w samym sercu miasta, na ul. Poznańskiej 4.

To coś znacznie więcej niż kwiaciarnia, to KVIATOSTACJA, którą stworzyła Agnieszka Andrzejak-Wojciechowska. -Nazwa Kviatostacja powstała z nawiązania po pierwsze do kwiatów, to jasne, a po drugie faktycznie chciałam zrobić ukłon w stronę tych, którzy pamiętają pub Orient Ekspres. Ma także nawiązywać, a może przede wszystkim, kojarzyć się z miejscem gdzie na chwilę można się zatrzymać i odetchnąć, przystanąć- opowiada nam Agnieszka Andrzejak-Wojciechowska. To także miejsce przesiadkowe dla roślin, kwiatów od dostawców, ogrodników do domów szczęśliwych posiadaczy.

Będą warsztaty dla dzieci

-Planuję w tym miejscu sprzedaż kwiatów, ale także inne wydarzenia, na przykład warsztaty dla dzieci z małych form florystycznych, czy spotkania z pasjonatami określonych gatunków roślin domowych, na których będą oni mogli wymienić się doświadczeniami i wskazówkami dotyczącymi ich ukochanych roślin. W stałej ofercie Kviatostacji będą dostępne rośliny doniczkowe od najłatwiejszych w pielęgnacji po te wymagające, oczywiście oferta będzie się rozszerzać i zmieniać w zależności od potrzeb klientów i zmian na rynku kwiatowym. Dostępne będą także osłonki na donice różnego typu, ponieważ uważam, że roślinę nawet najpiękniejszą, trzeba odpowiednio ubrać aby wydobyć jej piękno w całej okazałości. Kwiaty cięte to ważna część naszej pracowni, stawiamy na nieszablonowe kolory i gatunki, jest ich taka różnorodność, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Będzie można zamówić tutaj bukiet, który wzbudzi zachwyt u obdarowanej osoby, ale także wieniec, czy wiązankę na ostatnie pożegnanie. Wszystko zgodnie z życzeniem klienta.


Bukiety i obsługa wszelkich uroczystości rodzinnych

-W planach mam kompleksową, florystyczną obsługę ślubów i wesel w tym ubieranie kościołów, sal weselnych, a także innych miejsc, które zasługują na piękną, kwiatową oprawę. Ponadto można tutaj znaleźć pojedyncze, niezwykłe elementy wystroju wnętrz, które mogą zaistnieć w prywatnej przestrzeni. Zgodnie z kalendarzem będziemy zmieniać wystrój, a co za tym idzie i nastrój w Kviatostacji i dostosowywać się do pojawiających się w nim nowych dat.

Bukiet dla Mamy ułożysz wspólnie z Kviatostacją

– 26 maja to Dzień Matki, czyli data o której każdy pamięta. Z tej okazji w Kviatostacji każde dziecko może przyjść we wtorek 25 maja i środę 26 maja w cenie 25 zł z wybranych przez siebie kwiatów ułożyć własnoręcznie bukiet. Oczywiście, my pomożemy. Myślę, że każda mama będzie zachwycona, gdy dziecko da jej przez siebie zrobiony bukiet. -Kviatostacja chce promować naturę i piękno z niej płynące , chce aby kwiaty żyły w domach, umierały i na nowo w nich się pojawiały. Żywe kwiaty to fantastyczny prezent dla każdego, dla siebie samego też. Sprawiajmy sobie przyjemność i kupujmy kwiaty do wazonów, na parapety, witryny , biurka. Otaczajmy się żywą zielenią na co dzień nie tylko od święta. To poprawia nastrój, samopoczucie, daje poczucie piękna wokół nas – dodaje Agnieszka Andrzejak-Wojciechowska.

Życzymy powodzenia i zapraszamy do krainy kwiatów do Kviatostacji na ul. Poznańską 4 w Słupcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *