Wyróżnienie dla zespołu teatralnego „Gwiazdy” z Trąbczyna na 44 Konfrontacjach Teatrów Dziecięcych w Kłodawie

4 kwietnia, 2023

Konfrontacje Teatrów Dziecięcych „Przestrzenie Wyobraźni” organizowane są przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie. Przegląd został w tym roku rozszerzony na całą Wielkopolskę. 30 marca do rywalizacji zgłosiło się 8 zespołów, między innymi zespół teatralny ” Gwiazdy” z naszej szkoły, którego opiekunkami są p. Małgorzata Swędrowska i p. Katarzyna Kulterman.

Tegoroczne przedstawienia oceniała komisja artystyczna w składzie: Katarzyna Pawłowska – aktorka , reżyserka z teatru Porywacze Ciał z Poznania, Justyna Rogowska – pedagog teatru z Teatru Lalek Arlekin w Łodzi, Krystian Weber – muzyk z Centrum Kultury i Sztuki w Koninie. Wystąpiliśmy na deskach sceny w Gminnym Ośrodku Kultury w Kłodawie z przedstawieniem „Wyprawa piratów”, za które otrzymaliśmy wyróżnienie. Komisji szczególnie podobała się choreografia i współpraca zespołowa w przedstawieniu .

Dodatkowo nagrodę indywidualną – aktorską otrzymała Zuzia Leszczyńska. To była prawdziwa uczta teatralna pełna emocji, cudownych ludzi i pozytywnej energii. Wrócimy tam za rok z nowym przedstawieniem!

Katarzyna Kulterman

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *