XXVI Rodzinny Rajd Samochodowy Firmy Szpot

10 maja, 2018

Na nieco półtora miesiąca przed imprezą ruszyły zapisy do udziału w XXVI już Rodzinnym Rajdzie Samochodowym Firmy Szpot. Tegoroczny Rajd odbędzie się w niedzielę 24 czerwca, a miejscem startu po kilkuletniej przerwie będzie ponownie Swarzędz. W ogóle tegoroczna impreza, znajdująca się w oficjalnym kalendarzu obchodów 380-lecia lokacji Swarzędza całą trasę oraz tradycyjnie metę będzie miała zlokalizowaną na terenie gminy Swarzędz.

Właśnie ruszyły zapisy, które przyjmowane są przez stronę www.rajdy.szpot.pl oraz w salonach Firmy Szpot przy ulicy Kaliskiej 2 na poznańskich Ratajach oraz w Swarzędzu przy ulicy Wrzesińskiej 174 i 191. Wpisowe od załogi wynosi jedynie 30 złotych. W imprezie mogą startować samochody osobowe wszystkich marek, a limit startujących wynosi max 100 załóg. O udziale decyduje zatem kolejność zgłoszeń.

Miejscem startu tegorocznego Rajdu będzie parking obok pływalni Wodny Raj w Swarzędzu. Tam też 24 czerwca 2018 roku o godzinie 8.30 rozpocznie pracę Biuro Rajdu, a załoga z numerem 1 wystartuje o godzinie 10-tej. Licząca nieco ponad 50 kilometrów trasa będzie prowadziła przez najciekawsze, naprawdę urokliwe zakątki gminy Swarzędz . Do wykonania załogi będą miały kilkanaście różnorodnych zadań, wśród których znajdą się m.in. pomoc przedmedyczna, test z przepisów ruchu drogowego, wjazd do ciasnego garażu. Na trasie pojawi się policyjny radar, a specjalne, zabawowe zadania czekają także na dzieci. Ponieważ to Rajd odbywający się w ramach obchodów 380-lecia lokacji Swarzędza, zatem warto przygotować różne kombinacje np. dat urodzin uczestników, numerów rejestracyjnych samochodów, które będą się z liczbą 380 kojarzyły.

Kompletna załoga powinna składać się z rodziców i minimum jednego dziecka, acz nie będą sprawdzane koligacje rodzinne. Tradycyjnie meta Rajdu znajdować się będzie w Centrum Obsługi Samochodów Firmy Szpot w Swarzędzu przy ulicy Wrzesińskiej 191. Oprócz posiłku, możliwości bezpłatnej kontroli samochodu przed wakacyjnymi wyjazdami przeprowadzona zostanie aukcja prac wykonanych przez członków Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. Leszka Grajka w Swarzędzu. Będzie ogródek zabaw dla najmłodszych, a nagrody tradycyjnie otrzymają wszystkie załogi .Najlepsza załoga w XXVI Rajdzie wyjedzie ze Swarzędza z okazałym pucharem oraz …. To na razie tajemnica.

Zapraszamy do zapisów i przypominamy, że limit załóg wynosi 100 . Zatem o tym, kto wystartuje w XXVI Rodzinnym Rajdzie Samochodowym Firmy Szpot w niedzielę 24 czerwca b.r. decydować będzie kolejność zapisów.

Informacje szczegółowe dostępne są na stronie www.rajdy.szpot.pl oraz pod numerem telefonu 696 429 859. Ewentualne pytania prosimy kierować na adres rajdy@szpot.pl lub m.wajer@szpot.pl. Zapraszamy !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *