Zatrzymani gangsterzy z Wołomina

1 września, 2011
Zatrzymani gangsterzy z Wołomina
Zatrzymani gangsterzy z Wołomina

Zatrzymane trzy osoby i odzyskane skradzione na terenie Niemiec samochody to efekt zakrojonej na szeroką skalę akcji przeprowadzonej na autostradzie A2 przez policjantów ze stołecznej „samochodówki”, wydział realizacyjny KSP oraz policjantów z komendy rejonowej na warszawskich Bielanach. Mieszkańcy gminy Lądek przypatrywali się tym działaniom policyjnym zakrojonym na szeroką skalę.

Akcja jak z filmu kryminalnego. Pościg, helikopter, zamaskowani policjanci z karabinami. Zatrzymanie prawdziwych gangsterów. To wszystko działo się na terenie Punktu Poboru Opłat w Lądku w miniony piątek, 26 sierpnia. Wytężona praca operacyjna stołecznych policjantów z wydziału do walki z przestępczością samochodową przy współpracy z policją niemiecką, koordynowaną przez Biuro Kryminalne Komendy Głównej Policji, doprowadziła do zatrzymania osób zajmujących się kradzieżami samochodów na skalę międzynarodową.

W ręce stołecznej samochodówki wpadli zawodowi złodzieje samochodów, członkowie zorganizowanej grupy przestępczej tzw. „wołomińskiej” – 32-letni Marcin G., ps. „Gocław”, 30- letni Marcin Z. ps. „Diabeł”. i 30-letni Mariusza P., ps. „Maniek”. Wszyscy wielokrotnie zatrzymywani i karani za kradzieże samochodów. Policjanci odzyskali także trzy samochody: mazdę 3 skradzioną w Niemczech oraz mazdę 6 i hondę accord skradzione w Polsce.

Cały artykuł w „Gazecie Słupeckiej”
Fot: www.policja.waw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *