Zawody strzeleckie

Uczestnicy
14 września, 2011
Uczestnicy
Uczestnicy

31 sierpnia na strzelnicy MOSiR przy ul. Kopernika w Słupcy rozegrano „Zawody Strzeleckie z Karabinka Pneumatycznego na Zakończenie Wakacji”, które były posumowaniem treningów prowadzonych podczas wakacji. Organizatorem tych sportowych zmagań była Słupecka Organizacja Strzelecka „FORT”. Treningi i zawody skierowane były dla dzieci i młodzieży z terenu Miasta Słupcy jak i Powiatu Słupeckiego. Przedsięwzięcie realizowane było w ramach zadania publicznego pod nazwą: „Prowadzenie zajęć ze strzelectwa sportowego, udział w zawodach sportowych, organizowanie imprez sportowych”, dofinansowanego przez Gminę Miejską Słupca.

Klasyfikacja:
I. Kategoria szkół podstawowych dziewcząt:
1. Klaudia Kołcz
2. Natalia Kołcz; Aleksandra Bączkowska.

II. Kategoria szkół podstawowych chłopców:
1. Mateusz Bączkowski,
2. Sebastian Śmiechowski.

III. Kategoria gimnazjum dziewcząt:
1. Anna Jabłońska,
2. Agata Chyża,
3. Karolina Chyża,
4. Adrianna Mirosławska.

IV. Kategoria ponadgimnazjalna dziewcząt:
1. Magdalena Ławniczak,
2. Olga Szymczak.

V. Kategoria ponadgimnazjalna chłopców:
1. Adrian Dąbrowski.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz upominki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Słupcy i Stowarzyszenie na rzecz Pomocy Ofiarom Wypadków Komunikacyjnych i Zdarzeń Losowych „Ratujmy Życie” w Słupcy.

Zawody przeprowadzili: Niżej podpisany – sędzia główny, Karolina Wilczewska, Krzysztof Bączkowski, Krzysztof Machowiak, Magdalena Mirosławska.

Koniec wakacji nie oznacza końca nauki strzelania. Zapraszam młodzież ze szkół średnich z terenu Powiatu Słupeckiego na treningi sekcji strzeleckiej Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Słupcy (poniedziałek 18.00- 19.30, środa 16.00-17.30, nabór trwa od 12.09 do 30.09) oraz dorosłych na treningi Słupeckiej Organizacji Strzeleckiej „FORT”, w środy od 18.00 do 19.00 do Hali MOSiR przy ul. Kopernika w Słupcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *