Zderzenie śmierci

11 maja, 2011
Motocyklem wjechał w ciągnik
Motocyklem wjechał w ciągnik

Motocyklem wjechał w ciągnik
Drugiego maja w gminie Golina doszło do tragicznego wypadku. W miejscowości Bobrowo młody kierowca motocykla wjechał wprost w ciągnik rolniczy. Sprawę wyjaśnia policja i prokuratura.

Wypadek miał miejsce drugiego maja około godziny 16:00. Na miejsce wypadku udały się dwa zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe i policja. Niestety nie mogli pomóc motocykliście

„W wypadku uczestniczył ciągnik rolniczy oraz motocykl. W wyniku wypadku śmierć poniósł kierujący motocyklem a kierujący ciągnikiem rolniczym został przetransportowany do szpitala.” – mówi Adam Lewandowski, rzecznik prasowy konińskiej straży pożarnej.

Działania straży polegały na zabezpieczaniu miejsca zdarzenia do momentu zakończenia czynności prowadzonych przez Policję i Prokuratora. Po zakończeniu czynności dochodzeniowych oraz po usunięciu pojazdów z miejsca zdarzenia, zebrano plamę oleju oraz uprzątnięto pozostałości po uszkodzonych pojazdach.

Akcja trwała ponad trzy godziny. Sprawa będzie wyjaśniana. Motocyklistą, który zginął w wypadku był 28-latek z Goliny. Jego pogrzeb odbył się w sobotę 7 maja. W ostatnim pożegnaniu 28-letniego Aleksandra wzięli udział między innymi jego znajomi, motocykliści, którzy oddali cześć swojemu koledze.

„Taki młody a zginął. Ostatnio tyle śmierci, tyle osób umiera i to w tak tragiczny sposób. Na grobie tego młodego chłopaka dominuje biały kolor. Był za młody na śmierć” – powiedziała nam kobieta na cmentarzu w Golinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *