Zebrali ponad 11 tys. zł dla Kacpra Gajdy

30 czerwca, 2021

Ogromnym sukcesem zakończył się charytatywny festyn dla Kacperka Gajdy w Kotuni (26.06).

Imprezę zorganizowało sołectwo Kotunia i Gółkowo.  Pieniądze zbierane były na Kacperka Gajdę, który choruje na guza mózgu. Na leczenie potrzebne jest blisko pół miliona złotych. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej – https://www.siepomaga.pl/kacper-gajda . Tam również można wesprzeć finansowo zbiórkę.

Festyn obfitował w liczne atrakcje, Był grill, zabawy dla dzieci, dmuchane zamki, loteria fantowa itd. Oprawą muzyczną imprezy zajął się zespół muzyczny Extreme. Głównym celem było zebranie jak największej ilości pieniędzy na leczenie Kacpra. Cel został osiągnięty. Udało się zebrać ponad 11 tys. zł. 

Składamy serdeczne podziękowania sponsorom i darczyńcom: Firmie Energetycznej Enea S.A., Firmie Konspol Holding Sp. z o.o. w Słupcy, Ubojni Przywarty Sp. z o. o. Babin Olędry, Hurtowni elektrycznej Elektromega, Piekarni Piotr Koniński w Słupcy, Kancelarii Podatkowej Jarosław Kinalski, Strzeleckiej Organizacji Sortowej w Słupcy, anonimowemu darczyńcy, który przekazał rower na licytację, całej społeczności Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kotuni, Przedszkolu Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Słupcy grupa „Słoneczka”, Panu Romanowi Sieczkarkowi, Panu Markowi Hałasowi, Pani Katarzynie Głowackiej Beaty Studio Salon Piękności Kąty, Państwu Annie i Andrzejowi Kin z Gółkowa, Panu Pawłowi Bartosikowi, Pani Kamili Gruszczyńskiej, Pani Hannie Okulskiej, Pani Milenie Kujawie, Nikoli Gajdzie, Pani Marlenie Grzybowskiej, Pani Ilonie Olejniczak, rodzicom dzieci ZSP w Kotuni, Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich  w Gółkowie i Kotuni, Zespołowi Muzycznemu EXTREME, Firmie Dmuchana Frajda ze Słupcy oraz wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji festynu. Podziękowania kierujemy również do wszystkich uczestników – poinformowali organizatorzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *