Zginął w drodze do domu

Na miejscu wypadku
22 listopada, 2011
Na miejscu wypadku
Na miejscu wypadku

Miał 30 lat, był rok po ślubie, miał 9-miesięczną córeczkę…
19 listopada w miejscowości Piotrowo ok. godz. 22.50 kierujący samochodem osobowym 30-letni mieszkaniec Dolan (gmina Lądek) prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewą stronę drogi i uderzył w przydrożne drzewo, ponosząc śmierć na miejscu.

OKIEM RATOWNIKÓW
W sobotę około godziny 23:00 zawył dźwięk syren strażackich. Osoba informująca straż o wypadku powiedziała dyżurnemu operacyjnemu powiatu, że w miejscowości Piotrowo, gm. Lądek wypadkowi uległ samochód osobowy VW Golf. Z informacji uzyskanych od osoby zgłaszającej wynikało, że auto zatrzymało się na drzewie i wewnątrz uwięziona jest jedna osoba.

„Na miejsce wypadku zostały wysłane wozy bojowe Ochotniczej Straży Pożarnej z Lądku oraz Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP ze Słupcy. Przybyły również Zespoły Ratownictwa Medycznego i Policja. W chwili dojazdu zastępów strażackich na miejsce zdarzenia, samochód osobowy przewrócony był na prawy bok – od strony dachu pojazd wkomponowany był drzewo.” – relacjonuje st.kpt Dariusz Różański z KP PSP.

Cały artykuł w „Gazecie Słupeckiej”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *