Zmarła Agnieszka Wojtkowiak-Szmagaj. Miała zaledwie 43 lata

9 lutego, 2021

Agnieszka Wojtkowiak-Szmagaj urodziła się 2 lipca 1977 roku w Słupcy. Od czasów szkolnych była niesamowicie uśmiechniętą osobą. Wszyscy, którzy mieli przyjemność ją spotkać z pewnością zapamiętają jej roześmianą twarz. Była córką Jana Wojtkowiaka (zm. 1994) i Kazimiery z d. Urbaniak. 30 czerwca 2012 roku zawarła związek małżeński z Pawłem Szmagajem.

Była mamą wspaniałych synów Bartosza i Huberta, których kochała nad życie oraz siostrą Piotra i Dariusza.

Od najmłodszych lat borykała się z niewydolnością nerek, co docelowo wpłynęło na jej dalsze życie osobiste i zawodowe. Wspaniała córka, siostra, żona i matka, która poświęciła się dla dzieci, rezygnując ze swoich pasji i zainteresowań. Bliska swojemu mężowi i dzieciom. Koncentrująca się tylko na nich. Bardzo rodzinna, towarzyska, pełna poczucia humoru. Mimo wielu problemów ze zdrowiem rzadko prosiła o pomoc. Starała się sama rozwiązywać swoje problemy. Chętnie pomagała innym. Wspaniała koleżanka, oddana przyjaciółka, potrafiła przyjechać zawsze, nawet kiedy nie czuła się najlepiej, kiedy ktoś z bliskich potrzebował wsparcia. Mimo swojej choroby, mimo cierpienia , które towarzyszyło Jej przez ostatnie lata, zawsze znalazła jakiś drobiazg, jakiś mały powód do radości. Bardzo kochała dzieci. Wszystkie. Zawsze wzruszały ją maleńkie stópki noworodków. Spotkała swoją wielką miłość- Pawła, i mimo rozłąki spowodowanej pracą Pawła, byli cudownym, zakochanym w sobie , zgodnym małżeństwem.

Bardzo lubiła psy, które były dla niej jak członkowie rodziny. Lubiła śpiewać, tańczyć, spacerować brzegiem jeziora. Agnieszka zmarła 1 lutego, 6 lutego spoczęła na cmentarzu parafialnym w Strzałkowie. Będzie brakowało nam Jej osobowości, poczucia humoru i empatii.

Rozstanie się nie zmienia faktu, że przez długi czas byliśmy obok siebie; nasze korzenie będą zawsze splątane..” – Ally Condie.

Rodzina i przyjaciele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *