Znamy gwiazdę przyszłorocznych Wawrzynek Słupeckich

8 grudnia, 2017

Wawrzynki Słupeckie 2018 odbędą się w dniach 11 i 12 sierpnia. Jak poinformował nas dyrektor Miejskiego Domu Kultury Jarosław Dębski na sobotę 11 sierpnia zaplanowano tradycyjny przegląd orkiestr dętych. Dzień później odbędzie się koncert gwiazdy.

Wawrzynki Słupeckie to cykl imprez kulturalnych, rozrywkowych, sportowych i religijnych organizowanych w sierpniu w okresie gdy swoje imieniny obchodzi Wawrzyniec. 10 sierpnia w słupeckiej farze wspominany jest patron miasta św. Wawrzyniec. Tego dnia oprócz Sumy Odpustowej organizowane są Słupeckie Spotkania Odpustowe na placu przy muzeum.

Najwięcej widzów gromadzą jednak koncerty gwiazdy na słupeckim targowisku. W minionych latach, przed słupecką publicznością zaprezentowali się m.in.: Doda, DŻEM, Univers, Kate Rayan, Piękni i Młodzi, czy Enej.

12 sierpnia przyszłego roku gwiazdą Wawrzynek Słupeckich będzie Andrzej PIASEK Piaseczny. W tym roku artysta obchodził jubileusz 25-lecia swojej kariery muzycznej. W tym roku wydał też nową płytę i ruszył w trasę koncertową, która została entuzjastycznie przyjęta przez krytyków i publiczność. Piaseczny jest znany przede wszystkim jako wokalista, muzyk, ale ma również na swoim koncie przygodę aktorską (w serialu Złotopolscy). Jest też jurorem popularnego „talent show”, czyli programu The Voice of Poland.

Więcej we wtorkowym (12.12) wydaniu „Gazety Słupeckiej”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *