Weź gotówkę w Meritum Banku! Zamień kilka kredytów na jeden!

5 maja, 2012


Meritum Bank proponuje konkurencją ofertę kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych.
Na pytanie dotyczące tej oferty odpowiada Marlena Robaszek, kierownik placówki partnerskiej Meritum Banku w Koninie.

Dlaczego kredyt gotówkowy w Meritum Banku?

Marlena Robaszek: Oferta kredytowa w Meritum Banku jest elastyczna, dopasowana do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych Klienta. Krótka rozmowa z Klientem pozwala dopasować najlepsze dla Klienta rozwiązania kredytowe. Klient otrzymuje ofertę już w ciągu kilku minut. Kredyt gotówkowy jest jedną z możliwych opcji. Ponadto, doradzamy Klientowi, kiedy warto konsolidować stare kredyty, proponujemy inne rozwiązania, jak karty kredytowe czy pożyczkę zabezpieczoną.

Jakie są korzyści z konsolidacji posiadanych kredytów?

Marlena Robaszek: Zamiana kilku kredytów na jeden daje Klientowi kilka korzyści. Po pierwsze i tak naprawdę najważniejsze – niższą ratę. Po drugie, wystarczy pamiętać o dacie zapłacie jednej raty, a nie kilku. W gąszczu rachunków, z jakimi wszyscy musimy sobie radzić, to duże ułatwienie. Wybierając kredyt konsolidacyjny w Meritum Banku, Klient ma także możliwości otrzymania dodatkowej gotówki na dowolny cel.

Aby skorzystać z tej oferty trzeba zapewne spełnić szereg wymogów?

Marlena Robaszek: Wręcz przeciwnie. Meritum Bank stara się maksymalnie ułatwić Klientom uzyskanie kredytu. Nie jest wymagane zaświadczenie o zarobkach, wystarczy wyciąg z konta za ostatnie 3 miesiące. Można połączyć dochody swoje , małżonka oraz osoby trzeciej , jak i również z wielu źródeł.

Jakie są parametry kredytu?

Marlena Robaszek: Maksymalna kwota kredytu gotówkowego wynosi 200 tysięcy złotych, a okres kredytowania może wynieść nawet 10 lat. Pozwala to na dogodne rozłożenie spłaty i dostosowanie wysokości rat do możliwości finansowych klientów. Klient otrzyma propozycję dosłownie w kilka minut.

Czy konieczne są jakieś zabezpieczenia?

Marlena Robaszek: Dla kredytu konsolidacyjnego do 200 tysięcy złotych nie potrzeba ani poręczycieli, ani dodatkowych zabezpieczeń. A jeśli klient jest zainteresowany wyższą kwotą kredytu, to Meritum Bank proponuje kredyt konsolidacyjny zabezpieczony hipoteką ( do 70% wartości nieruchomości ) i rozłożyć spłatę na maksymalnie 25 lat, dzięki czemu raty będą jeszcze niższe.

O czym powinniśmy pamiętać przez wejściem do placówki banku?

Marlena Robaszek: W zasadzie tylko o tym, żeby wziąć z domu dwa dokumenty potwierdzające tożsamość oraz dokumenty potwierdzające źródło i wysokość dochodów.

Placówka Partnerska Meritum Banku
Konin, Dworcowa 15j (obok byłej Składnicy Harcerskiej)
Tel.63-2491147
Godziny otwarcia: pn-pt: 9.00-17.00