Czy Karolina podbije serca milionów?

8 czerwca, 2010
Ekipa Karoliny z programu Fort Boyard. Wśród nich Conrado Moreno.
Ekipa Karoliny z programu Fort Boyard. Wśród nich Conrado Moreno.

W drodze do sławy. Po Forcie Boyard, czas na Familiadę, i inne programy telewizyjne
W ostatnim czasie coraz więcej osób z naszego regionu przeżywa przygody z filmem i telewizją. Wspaniałe doświadczenia związane ze sztuką TV i show biznesem ma wywodząca się z Zagórowa Karolina Rychterowicz. Swoimi przygodami chce się podzielić z czytelnikami naszej gazety.

KAROLINA Z ZAGÓROWA
Karolina ma 22 lata, studiuje prawo na Uniwersytecie Adama Mickieiwcza w Poznaniu, gdzie mieszka i prowadzi własny, specjalistyczny sklep zoologiczny. Pochodzi z Zagórowa, gdzie się wychowała, uczęszczała do szkoły podstawowej i gimnazjum. Szkoły średniej nie chciała kończyć we własnym mieście ponieważ było „za blisko”. Z tego powodu ukończyła liceum w Koninie. W Zagórowie mieszka najbliższa rodzina Karoliny, a ona sama przyjeżdża do swojego miasta gdy tylko znajdzie chwilkę wolnego czasu w pełnym przygód życiu.

Wszędzie jest jej pełno i zawsze chce robić ciekawe rzeczy. Już w gimnazjum i liceum zdobywała puchary i medale w zawodach strzeleckich KBKS między innymi w Słupcy. Karolina Rychterowicz zaczyna również odnosić sukcesy w show-biznesie. Obecnie wraz z rodzicami, rodzeństwem i chłopakiem sposobi się do występu w telewizyjnej „Familiadzie”. Przygotowania do występu w teleturnieju zabierają Karolinie wiele czasu, lecz uważa, że jej drużyna zdobędzie nagrodę.

PODRÓŻE I ZWIERZĘTA
Bohaterka naszego artykułu bardzo chętnie opowiada o swoich pasjach, które są całym jej życiem.

Wizyta na Florydzie
Wizyta na Florydzie

Jak mówi: „Po pierwsze są to podróże, po drugie zwierzęta i po trzecie aktorstwo. I każdą z pasji w miarę możliwości realizuję. Nie wytrzymałabym w jednym miejscu więc ciągle jestem gdzieś w świecie. Byłam w wielu krajach Europy między innymi Włochy, Francja, Hiszpania, Majorka, Cypr, kraje sąsiadujące z Polską. Znalazłam się także w USA (większość stanów), w Kanadzie i w Afryce a teraz planuję podroż do Indii i na Madagaskar. Francję miałam okazję zwiedzić dzięki udziałowi w polskiej wersji programu Fort Boyard. Była to niesamowita przygoda.”

Kapitanem drużyny, w której skład wchodziła Karolina był Conrado Moreno, znany między innymi z programu „Europa da się lubić”. Złota niestety nie udało im się zdobyć, ale samo przebywanie w tak niezwykłym miejscu i spotkanie tylu znanych ludzi było dla Karoliny wspaniałą przygodą. Program był emitowany na antenie telewizyjnej dwójki.

„Drugą moją pasją są zwierzęta. Zaczynając od tych zwykłych, czyli psów, kończąc na niezwykłych, czyli gadach. Prowadzę wraz z moim chłopakiem sklep terrarystyczny z egzotycznymi zwierzętami, oraz hoduję kilka gatunków węży (min. pytony królewskie, pytony tygrysie, pytony zielone) i jaszczurek (min. kameleony, agamy brodate, legwany obrożne). Kilka informacji o tych ciekawych stworzeniach można przeczytać na naszej stronie www.sszcobra. pl.” – mówi dalej Karolina Rychterowicz.

ZAGRA W W11 I DETEKTYWACH
Trzecie zamiłowanie Zagórowianki to aktorstwo. Od dzieciństwa chodziła na zajęcia pozalekcyjne związane z aktorstwem, oraz brała udział w konkursach recytatorskich i wielu przedstawieniach. W liceum realizowała swoją pasję na zajęciach teatralnych, a później w USA, gdzie zaraz po zdaniu matury wyjechała na prawie dwa lata.

Miała okazję tam ukończyć kilkumiesięczny kurs aktorstwa w szkole Barbizon of Akron. Dzięki temu kursowi zagrała w krótkim filmie reklamowym promującym szkołę. Niestety z powodu wielu obowiązków związanych z pracą i studiami nie ma czasu, aby grać tak dużo jak by chciała. Do tej pory zagrała w serialu „Sędzia Anna Maria Wesołowska” (odcinek „Za moją siostrą”), a teraz czeka na nagranie do serialu Detektywi i W11.

„Mam nadzieję, że z biegiem czasu będę mogła częściej przyjmować propozycje wystąpienia w ciekawych produkcjach.” – mówi Karolina.

Największym problemem dla młodej Zagórowianki jest brak czasu, przez który nie może spełniać swoich marzeń. Ciągle przychodzące do głowy nowe pomysły powodują, że Karolina ma przed sobą życie pełne wrażeń i ciekawych przygód.

Jak mówi na zakończenie rozmowy: „Myślę, że moje marzenia się cały czas spełniają. Mam kochającą rodzinę, chłopaka, pracę, w której robię to, co lubię, a przede wszystkim jestem szefem sama dla siebie. Podróżuję po świecie, poznając niesamowite miejsca i ludzi. No i oczywiście studia na bardzo interesującym kierunku – za parę lat chcę otworzyć własną kancelarię prawną. Największe marzenie mam takie, żeby mieć trochę więcej czasu na realizacje marzeń”.

  1. No no no. fajna dziewczynka. Ciekawe czy spotka się ze mną ciemną nocą w jakimś laski. gumki już mam kupione. Oby była dobra też w łóżku, a nie tylko w TV

  2. No no tak sobie tłumacz pajacu. Takie jak ona to tylko na papieże możesz podotykać bo za głupi i za brzydki jesteś na co innego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *