Druhowie z OSP Bielsko przekazali dary dla słupeckiego szpitala

24 kwietnia, 2020

Dzisiaj w samo południe druhowie z OSP Bielsko przywieźli do słupeckiego szpitala dary dla personelu medycznego, które zostały zebrane podczas zorganizowanej przez nich zbiórki. W akcję włączyli się przede wszystkim mieszkańcy sołectwa Bielsko, innych miejscowości z terenu gminy Orchowo, oraz mieszkańcy z Ostrowa (gmina Strzelno).
Ilość przekazanych darów była naprawdę imponująca, znalazły się w nich m.in. płyny do dezynfekcji rąk, mydła, woda mineralna, ręczniki , chusteczki antybakteryjne i wiele innych rzeczy. Strażacy przekazali również kartki dla medyków od najmłodszych członków jednostki.
Dziękuję wszystkim za zaangażowanie ,szczególnie strażakom za inicjatywę i zorganizowanie  zbiórki,oraz mieszkańcom sołectwa Bielsko i innych miejscowości z terenu gminy Orchowo, oraz naszym sąsiadom z Ostrowa (gmina Strzelno), wszystko zostało zebrane w ciągu półtora tygodnia, a wynik jest bardzo zadawalający. Mamy nadzieję, że ta kropla w morzu potrzeb poprawi komfort i bezpieczeństwo pracy personelu medycznego szpitala – powiedział prezes OSP Bielsko Tomasz Tomczak.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *