Festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka

20 czerwca, 2023

W Dziedzicach przy świetlicy wiejskiej odbył się (9.06) festyn rodzinny z okazji dnia dziecka, zorganizowany przez sołtysa, Koło Gospodyń Wiejskich i Stowarzyszenie „Rozwoju Sołectwa Dziedzice”.

Przy pięknej, słonecznej pogodzie, przy świetlicy tłumnie zgromadziły się dzieci wraz z rodzicami.

Festyn rozpoczął sołtys Bogdan Kaczmarek, witając wszystkich uczestników i zaproszonych gości. Grupa taneczna przy świetlicy w Ciążeniu zaprezentowała pokaz tańca. Organizatorzy zapewnili wiele atrakcji, animacje i zabawy dla dzieci oraz konkursy z nagrodami, dmuchańce, malowanie twarzy. Była wata cukrowa, popcorn, zabawy z myszką miki. Ogromną atrakcją festynu była wizyta wielkiego niedźwiedzia. Był grill z kiełbasą, kaszanką, kawa, herbata, ciasto, budka z lodami oraz bufet. Odbyła się też zabawa taneczna z zespołem „Bawers”.

Sołtys Bogdan Kaczmarek serdecznie dziękuje za pomoc i wsparcie finansowe sponsorom: Firmom „Izbruk” Macieja Rybickiego, „Koz-Bud” Piotra Druhlińskiego, „Bobo-bud” Pawła Kaczmarka, Konspolowi-Bis w Słupcy, Stacji Paliw „Moya” w Lądzie Henryka Baśkiewicza.

Podziękowania dla wójta Gminy Lądek Artura Miętkiewicza, radnego Powiatu Słupeckiego Stefana Zielińskiego.

Dziękuję panią za upieczenie pysznych ciast, obsłudze bufetu i grilla, panią pracującym w kuchni i wszystkim osobom za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie festynu – napisał Bogdan Kaczmarek.

Inf. wł / wf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *