Groźnie na skrzyżowaniu Pileckiego i Kopernika w Słupcy

14 marca, 2019

W czwartek (13.03), tuż po godzinie 21.00 doszło w Słupcy do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu ulic Pileckiego i Kopernika.
Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki Lancia Delta nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym marki Hundai Veloster, którym kierowała kobieta.
Na miejscu oprócz policjantów pracowali także strażacy. ,,Działania przybyłych strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych przy użyciu sorbentu. Jedna osoba poszkodowana została zabrana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala” – wyjaśnia mł. bryg. Dariusz Różański z PSP Słupca.
Przewieziona do słupeckiego szpitala doznała ogólnego stłuczenia ciała. ,,Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że kobieta doznała obrażeń poniżej dni 7. Kierujący pojazdem m-ki Lancia Delta został ukarany mandatem karnym” – informuje słupecka policja.

(Zdjęcia: KP PSP Słupca)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *