Jeszcze bardziej wiarygodni

28 stycznia, 2010

Kochani czytelnicy!
Z prawdziwą satysfakcją informujemy iż od nowego roku Gazeta Słupecka została przyjęta w skład członków Związku Kontroli Dystrybucji Prasy. Zadaniem tej organizacji jest m. in. dostarczanie obiektywnych i starannie zweryfikowanych informacji o nakładach i rozpowszechnianiu tytułów prasowych.

ZKDP jest jedyną organizacją w naszym kraju zrzeszającą wydawców, agencje reklamowe, ogłoszeniodawców oraz inne firmy działających na rynku prasowym.

Publikacja sprawdzonych przez ZKDP wyników sprzedaży i rozpowszechniania prasy oraz badań czytelnictwa umożliwia chronienie naszego rynku prasowego i reklamowego przed nieuczciwą konkurencją. Dane te umożliwiają bowiem nie tylko obiektywne ustalenie pozycji tytułu prasowego na tle konkurencji, ale także precyzyjne zaplanowanie kampanii reklamowych.

Dzięki temu dla naszych Czytelników i Reklamodawców stajemy się jeszcze bardziej wiarygodni. To także efekt naszej 21-letniej historii wydawania Gazety Słupeckiej a także przynależności do renomowanego Stowarzyszenia Gazet Lokalnych.

Godny podkreślenia jest fakt, że w naszym regionie jesteśmy JEDYNYM wydawnictwem mogącym poszczycić się przynależnością do Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.