Prezes nie widzi problemu

28 stycznia, 2010
Czy śnieg zaleje wiosną mieszkańców Traugutta?
Czy śnieg zaleje wiosną mieszkańców Traugutta?

Interwencje czytelników: Czy śnieg zaleje wiosną mieszkańców Traugutta?
Do redakcji zgłosiła się Wiesława Rogowicz mieszkająca przy ulicy Tarugutta. Jej zdaniem Spółdzielnia Mieszkaniowa zapewniła im powódź podczas wiosennych roztopów: ,,Co roku, gdy puszczą mrozy, na podwórzu i w piwnicach mamy wody po kostki. Teraz nie dość, że spadło sporo śniegu, to jeszcze Spółdzielnia Mieszkaniowa złożyła nam za płotem jego kilka ton”.

Nasza czytelniczka była bardzo zdenerwowana, ale bardziej niż fakt złożenia śniegu zabolała ją rozmowa z prezesem Spółdzielni. ,,Ten pan powiedział mi, że nie wcina się do tego co się dzieje na mojej posesji, więc ja nie powinnam się zajmować tym co robi spółdzielnia na swoim terenie”.

Prezes Wiesław Książczak powiedział nam, że śnieg został wywieziony za Biedronkę wyłącznie ze względów biezpieczeństwa: ,,W momencie gdy warstwa śniegu na dachu pawilonu zaczęła przekraczać normy bezpieczeństwa postanowiliśmy go usunąć i złożyć na tym placu.

Natomiast nie wolno nam wywozić śniegu z ulic i chodników. Nawet gdyby było go bardzo dużo to więcej go zwozić nie będziemy” – wytłumaczył nam prezes Wiesław Książczak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *