Klaudia Sieczkarek – Miss MAG STYL

10 czerwca, 2013

Zostać Miss – to marzenie wielu dziewcząt i wielu ta sztuka się już udała – zmieniły swoje życie, stały się popularne. Młodej mieszkance Kotuni, Klaudii Sieczkarek, także udało się odnieść się wielki sukces podczas finału konkursu Miss Wielkopolski 2013. Finał Miss Wielkopolski odbył się 31 maja w Kinie Komeda w Ostrowie Wielkopolskim, podczas którego zaprezentowało się 56 finalistek: 33 dorosłe i 23 nastolatki.

Wcześniej urocza studentka została twarzą MAGNES CLUB w Woli Rychwalskiej, tym samym zapewniła sobie, jako pierwsza, miejsce w finałowej 24 najpiękniejszych kobiet Wielkopolski. Ten sukces stał się przepustką do sukcesu na scenie w Ostrowie Wielkopolskim. W piątek wieczorem w Ostrowie Wielkopolskim poznaliśmy werdykt jury, które wybrało najpiękniejsze wielkopolanki. W ścisłym finale Miss Polski 2013 pojawiły się trzy dziewczyny z naszego terenu: Martyna Chmielewska, Aleksandra Smolarz i Klaudia Sieczkarek. Finalistki zaprezentowały się w strojach kąpielowych, kolekcji letniej, sukniach ślubnych oraz kreacjach wieczorowych.

Galę uświetnili swoim występem: Mario Bischina z Rumunii – który wykonał swój hit „Macarena” oraz „Tentacion no goodbye”; oraz zespół SOLEO, który szturmem zdobywał listy przebojów między innymi piosenką: „Słodka, słodka” oraz „Kocham blondynki”. W teledyskach zespołu SOLEO wcześniej pojawiła się właśnie Klaudia Sieczkarek.

„Podczas finałowej gali pierwszy odbył się pokaz kolekcji butiku M.A.G. Styl, wśród dorosłych i butiku Linda wśród nastolatek. Następnie zaprezentowałyśmy się w strojach kąpielowych, po czym nastąpiły wybory do TOP 20 i TOP 16. Udało mi się przejść do finałowej 20 i zaprezentować w sukni ślubnej. Po tej prezentacji miałam występ woklany wraz z 2 innymi finalistkami. Całą videorelację można obejrzeć na stronie www.ok24.tv. Po krótkiej prezentacji wszystkich finalistek w sukniach wieczorowych nastapiło ogłoszenie wyników. Okazało się, że zdobyłam tytuł Miss Wielkopolski M.A.G. Styl 2013. Nagrodami są bon podarunkowy o wartości 500 zł na zakupy w butiku M.A.G. Styl sesja zdjęciowa u Magdaleny Harych oraz Studio29 i Mercland” – relacjonuje finał Klaudia Sieczkarek.

Wraz z Klaudią w finale wystąpiły dwie inne reprezentantki naszego powiatu Aleksandra Smolarz (znalazła sie w TOP 20 wśród dorosłych piękności) i Martyna Chmielewska. 20-letnia Klaudia Sieczkarek jest absolwentką słupeckiego Liceum Ogólnokształcącego. Obecnie studiuje politologię w PWSZ Konin, specjalność bezpieczeństwo społeczności lokalnej.

– Póki co nie chcę zdradzać moich planów zawodowych na przyszłość, ponieważ mam kilka pomysłów, ale nie jestem zdecydowana na jeden konkretny. Politologię wybrałam ze względu na specjalność, z którą wiążę swoje plany zawodowe.

Klaudia interesuje się modą, od jakiegoś czasu fotomodelingiem, w którym stawia pierwsze kroki, ale także w jej życiu gości sport, głównie siatkówka

– Trenuję siatkówkę, choć niestety ostatnio zaniedbałam to zajęcie z powodu braku czasu i możliwości dojazdu na treningi do Konina. Interesuję się również motoryzacją, co jest dość rzadko spotykanym zajęciem u kobiet. Lubię jeździć na zloty, poznawać wiele ciekawych osób, podzielających tę samą pasję. Klaudia Sieczkarek mówi, że miała wpływ na swój sukces: „Wygrana zależała od ilości lajków na facebooku” – mówi.

Śliczna mieszkanka Kotuni twierdzi, że nie ma żadnych konkretnych planów na przyszłość. „Tytuł dawał przepustkę do castingu Miss Polski, jednak ze względów osobistych nie mogłam stawić się w Warszawie. Dzisiaj (poniedziałek 3 czerwca) mam dwie sesje zdjęciowe promujące właśnie butik M.A.G Styl” – mówi nasza miss.

Klaudii, a także Oli i Martynie gratulujemy sukcesu i… odwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *