Korty tenisowe w Słupcy przygotowane do sezonu

20 kwietnia, 2017

Rusza sezon tenisowy na kortach Słupeckiego Towarzystwa tenisowego przy ul.Gajowej 4. Po wyrównaniu kortów i założeniu linii teraz na kortach najbardziej wyczekiwane jest słońce.

Jeśli pogoda dopisze, pierwsi tenisiści w tym tygodniu rozpoczną swoje zmagania. Od soboty 22 kwietnia swoje treningi rozpoczynają dzieci i młodzież ze Szkółki Tenisowej STT. Przez całą zimę najmłodsi trenowali w gościnnych progach sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych.

Teraz pora rozwijać swoje umiejętności na pięknych obiektach Słupeckiego Towarzystwa Tenisowego. Jeszcze w maju tenisiści zorganizują turniej na rozpoczęcie sezonu a następnie zainaugurują rozgrywki w ramach deblowego Grand Prix oraz ligi singlowej.

Bardzo mile widziani są ewentualni nowi tenisiści- dzieci, młodzież czy dorośli. Wszyscy, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z tenisem niezbędne informacje znajdą na facebooku Słupeckiego Towarzystwa Tenisowego oraz na stronie internetowej www.tenis.slupca.pl a także pod numerem telefonu 604915806.

Warto dodać, że do końca miesiąca, po opłaceniu przelewem bankowym składki członkowskiej na pół roku, grać można za darmo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *