Kronika policyjna

27 września, 2016

12 września w Rozalinie około godz. 22.25 mieszkanka Słupcy, kierując samochodem osobowym, i chcąc ominąć psa na drodze, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w przydrożne drzewo. Z podejrzeniem obrażeń kręgosłupa przewieziona została do szpitala.

13 września w Słupcy około godz. 17.05 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem małoletniego pieszego i samochodu osobowego. Dziecko podczas zabawy nagle wbiegło na jezdnię i zostało potrącone przez samochód osobowy. Chłopca przewieziono do szpitala z urazem głowy.

13 września około 17.55 w Strzałkowie kierująca samochodem kobieta zasłabła i zjechała na przeciwległy pas, uderzając w bok prawidłowo jadącego pojazdu. Kobietę hospitalizowano, uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

12 września w Babinie policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu wrzesińskiego, który kierował samochodem osobowym, będąc w stanie nietrzeźwości – około 2,3 promila alkoholu w organizmie.

16 września w Kościankach policjanci zatrzymali 60-letniego mieszkańca powiatu słupeckiego, który kierował rowerem po drodze publicznej, będąc w stanie nietrzeźwości – około 1,4 promila alkoholu w organizmie i doprowadził do kolizji drogowej uderzając w boczne lusterko samochodu osobowego.

16 września w Siermiczu Małym policjanci zatrzymali 50-letnią mieszkankę powiatu słupeckiego, która kierowała samochodem osobowym, będąc w stanie nietrzeźwości – około 2,7 promila alkoholu w organizmie i uderzyła w ogrodzenie posesji.

17 września w Zagórowie policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu słupeckiego, który kierował motorowerem po drodze publicznej, będąc w stanie nietrzeźwości – około 2,9 promila alkoholu w organizmie

19 września mieszkanka gminy Zagórów zgłosiła o oszustwie internetowym popełnionym na jej szkodę. Kobieta zamówiła buty, za które zapłaciła i do dnia zgłoszenia o przestępstwie ich nie otrzymała.

23 września na ul. Kilińskiego w Słupcy doszło do potrącenia pieszego. Kierujący samochodem osobowym mężczyzna nie udzielił pierwszeństwa przechodzącemu przez pasy dziecku w wieku 7 lat. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy.

24 września w Słupcy policjanci zatrzymali mieszkańca tego miasta, który kierował samochodem osobowym będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało około 1,5 promila alkoholu w organizmie kierowcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *