Nagrody, podziękowania i bony na studia – Dzień Absolwenta w Ekonomiku

20 września, 2020

Choć edukację szkolną zakończyli w kwietniu, a matury pisali w czerwcu, to dopiero w piątek (18 września) uczniowie byłych klas czwartych Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Maksymiliana Jackowskiego w Słupcy mogli spotkać się na Dniu Absolwenta. Święto odbyło się dopiero teraz, ponieważ w kwietniu sytuacja epidemiologiczna na to nie pozwalała.

Wychowawcami klas czwartych byli – Grażyna Garsztka (klasa 4a – technik ekonomista), Magdalena Jakubowska (klasa 4b – technik organizacji reklamy i technik żywienia i usług gastronomicznych) i Arkadiusz Kania (klasa 4l – technik logistyk).

Nagrody za wysokie wyniki w nauce (średnia powyżej 4,75 – tzw. ,,czerwony pasek”) otrzymali wychowankowie Grażyny Garsztki – Patrycja Woźniak, Wiktoria Grzelak, Wiktoria Antczak, Angelika Frankowska i Paulina Wolniewicz.

Wyróżniono także uczniów, którzy angażowali się w życie szkoły i samorządu uczniowskiego, brali udział w zawodach sportowych, artystycznych i ligach przedmiotowych. Klasa 4l technik logistyk – Marcin Piątek (reprezentowanie szkoły w zawodach strzeleckich), Miłosz Sypniewski (szczególne zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły) i Natalia Wieczorek (szczególne zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły). Klasa 4d technik organizacji reklamy i technik żywienia i usług gastronomicznych – Paulina Czapska (szczególne zaangażowanie w działalność samorządu uczniowskiego oraz pracę na rzecz wolontariatu), Szymon Jóźwiak (szczególne zaangażowanie w działalność szkoły), Blanka Kozłowska (szczególne zaangażowanie w działalność samorządu uczniowskiego oraz pracę na rzecz wolontariatu), Aleksandra Leśniowska (szczególne zaangażowanie w działalność samorządu uczniowskiego oraz pracę na rzecz wolontariatu), Nadia Łukowska (reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych), Klaudia Molska (szczególne zaangażowanie w działalność szkoły), Martyna Piasecka (reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych), Dominika Podlasińska (szczególne zaangażowanie w działalność szkoły), Weronika Szymkowska (reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych), Sandra Tygielska (szczególne zaangażowanie w działalność samorządu uczniowskiego oraz pracę na rzecz wolontariatu), Julia Urbaniak (szczególne zaangażowanie w działalność szkoły), Szymon Wawrzyniak (szczególne zaangażowanie w działalność samorządu uczniowskiego oraz pracę na rzecz wolontariatu). Klasa 4a technik ekonomista – Wiktoria Antczak (szczególne zaangażowanie w lidze przedmiotów z języka polskiego oraz reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych), Natalia Blejwas (reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych), Angelika Frankowska (szczególne zaangażowanie w lidze przedmiotów z geografii oaz reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych), Krzysztof Gorzelańczyk (szczególne zaangażowanie w promocję oraz działalność artystyczną na rzecz szkoły), Adam Krych (zaangażowanie w działalność artystyczną na rzecz szkoły), Lidia Struszczyk (zaangażowanie w działalność artystyczną na rzecz szkoły oraz reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych) Barbara Sypniewska (zaangażowanie w działalność artystyczną na rzecz szkoły), Paulina Wolniewicz (szczególne zaangażowanie w lidze przedmiotów z geografii), Jakub Tomczak (zaangażowanie w działalność artystyczną na rzecz szkoły) i Patrycja Woźniak (szczególne zaangażowanie w lidze przedmiotów z języka polskiego, w działalność artystyczną i pracę na rzecz samorządu uczniowskiego oraz reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowych).

Wyróżniona została także Nadia Łukomska i Martyna Piasecka za promocję szkoły związaną z założeniem klubu piłkarskiego Słupczanka Słupca.

Najważniejszą częścią spotkania było wręczenie dwóm absolwentom bonu o wartości 15 000 zł na darmowe studia licencjackie w Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu. Bony zostały wręczone przez starostę powiatu słupeckiego Jacka Wartkowiaka i założycielkę WSHiU Magdalenę Górską. Otrzymali je Patrycja Woźniak i Szymon Jóźwiak. Patrycja wybrała kierunek logistyka, a Szymon kierunek handel internetowy i social media.

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy i życzymy sukcesów w dorosłym życiu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *