Nauczyciele z awansami zawodowymi

7 września, 2021

W Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Strzałkowie odbyło się (30.08.) uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

W wyniku postępowania egzaminacyjnego pięcioro nauczycieli z terenu gminy Strzałkowo zdało egzamin przed komisją egzaminacyjną.

Po złożeniu uroczystego ślubowania stosowne akty potwierdzające uzyskanie statusu nauczyciela mianowanego z rąk wójta Dariusza Grzywińskiego otrzymali: Marta Lewandowska, Urszula Miłosz i Emilia Rutkowska z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Strzałkowie oraz Nina Gawron i Adam Nyszler z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Wólce.

  1. Szanowni, dziennikarze, takie wydarzenie a u was ani wzmianki. No odwiedziła nas jego świetlistość biskup. Wypoczywał w Koszutach. Zaprosił też księdza Rysia na mitting. Księdzu Rysiowi gdzieś zapodziała się kasa, drobne 300 tysiaków ze sprzedaży domu parafianina który przepisując go na parafię zapewnił sobie wg księdza Rysia miejsce w niebie. Parafianie kompletnie ogłupieni przez kadzidło uwierzyli że jak zawezwią biskupa (który zapewne już dostał działkę z tej transakcji) to on im tego Rysia załatwi. Zabawne jak ludzie mogą być naiwni w XXI wieku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *