Pierduśnik 26-2011

5 lipca, 2011

Gazeta Słupecka nr 26/2011
Co tydzień coraz bardziej przekonujemy się o tym, że nowy periodyk wydawany na naszym terenie jest całkowicie apolityczny. Ba, on w ogóle polityką się nie zajmuje! Za to możemy w nim coraz więcej przeczytać na temat działalności społecznej jednego posła – ministra.

Nie wiemy czy ta działalność jest aż tak szeroka, czy też jest rozdmuchiwana przez „media” na kilka miesięcy przed wyborami, czy po prostu my mamy aż tak zasłonięte klapkami oczy, że nie dostrzegamy aż tylu wydarzeń z posłem w roli głównej. Jeśli nie jeździmy na wszystkie uroczystości z udziałem pana Eugeniusza to serdecznie przepraszamy wszystkich zainteresowanych! Możemy się jednak wytłumaczyć – w naszym okręgu nie tylko PSL ma swoich przedstawicieli. Ale, przecież i tak wszyscy wiedzą (zapewne lepiej od nas), kto kogo popiera. Pierduśnik oficjalnie odpowiada na wszystkie zarzuty – po tym jak zawiedliśmy się na Polskiej Partii Łysych, popieramy niestety nieistniejącą już Polską Partię Przyjaciół Piwa! Idee działaczy tej partii będą nam bliskie do końca świata i o jeden dzień dłużej!

•••

No i żeby być całkowicie obiektywnym musimy dodać, że w niedzielnym programie TVN24 prof Jadwiga Staniszkis pochwaliła startegię wyborczą PSL i mówiła, że „rozmawiała o tym z doradcą premiera Pawlaka – ministrem Grzeszczakiem, przy całkiem innej okazji w klasztorze w Lądzie koło Słupcy”.

Pani minister świadomie zrobiła reklamę posłowi – ministrowi, ale nieświadomie klasztorowi i Słupcy. Dziękujemy bardzo…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *