Podpisano umowę na wykonanie i dostarczenie tablic rejestracyjnych

23 marca, 2023

Wczoraj (22.03.) w słupeckim starostwie podpisano umowę na wykonanie i dostarczenie tablic rejestracyjnych z wytłoczonymi numerami według wzorów i wymagań regulowanych stosownymi przepisami prawa. Tablice wykona wyłoniona w przetargu firma Eurotab sp. z o.o. ze Skarbimierzyc koło Szczecina.

Umowa podpisana została na trzy lata, przez ten okres wykonawca dostarczy 25 tysięcy sztuk tablic samochodowych, 2 tysiące sztuk tablic motocyklowo – ciągnikowych i 500 sztuk wtórników tablic rejestracyjnych. Zamówienie przewiduje również dostarczenie tablic indywidualnych oraz dla pojazdów zabytkowych, zarówno jednośladów jak i samochodów.

Jak wiadomo, rejestracja jest administracyjną procedurą niezbędną do dopuszczenia pojazdu do ruchu po drogach publicznych, a tablice służą przede wszystkim jego identyfikacji. Organem rejestrującym jest starosta właściwy ze względu na miejsce zamieszkania lub siedzibę właściciela pojazdu.

Umowę ze strony powiatu podpisali starostowie Jacek Bartkowiak i Czesław Dykszak, Eurotab sp. z o.o. reprezentowała Prezes Zarządu Hanna Pilch.

Info. Fot. Powiat Słupecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *