Turniej tenisowy na zakończenie wakacji w Strzałkowie

7 września, 2021

Blisko trzydziestu młodych tenisistów uczestniczyło w turnieju, który odbył się 1 września na kortach przy ul. Andrzejewskiego w Strzałkowie. Wzięły w nim udział głównie dzieci i młodzież uczestniczące w każdy poniedziałek i środę w godz.17.00-19.00 w zajęciach Szkółki Tenisowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Strzałkowie. 

Rywalizacji dzieci i młodzieży przypatrywali się ich dumni rodzice podziwiając stałe postępy w grze młodych adeptów tenisa.

Każdy młody tenisista był tego dnia zwycięzcą i otrzymał atrakcyjne i kolorowe nagrody ufundowane przez Samorząd Gminy Strzałkowo. Nagrody wręczała Pani wice wójt Strzałkowa Lidia Śmidowicz, koordynator sportu Krzysztof Stefański  oraz trener tenisa Radosław Bartkowiak.

Najmłodszymi uczestniczkami turnieju były Zosia Górniak (3 lata) oraz Olka Walerczyk (5 lat).

Pozostali młodzi tenisiści, którzy wystąpili w turnieju to:
Dominik Dąbrowski, Olga Urbaniak, Laura Dranikowska, Laura Adamska, Wojtek Sobczak, Nadia Sikorska, Gabrysia Dąbrowska, Adam Walerczyk, Antek Lazarek, Amelka Sobczak, Antek Górniak, Majka Boczar, Wiktoria Boczar, Fabian Dranikowski, Nina Maciejewska, Zosia Walewska, Bartek Barański i Bartek Wiśniewski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *