Zmiany personalne w parafiach

21 czerwca, 2013

Publikujemy listę zmian wikariuszowskich dokonanych przez abp. Józefa Kowalczyka Prymasa Polski. Dekrety wejdą w życie z dniem 1 lipca 2013 roku.
Ks. Roman Kruk zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. św. Doroty w Strzałkowie i mianowany wikariuszem w parafii pw. Świętego Ducha w Inowrocławiu.
Ks. Piotr Król zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. św. Marcina w Żninie i mianowany wikariuszem w parafii pw. św. Mikołaja w Witkowie.
Ks. Cezary Sierakowski zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. św. Mikołaja w Witkowie i mianowany wikariuszem w parafii pw. Narodzenia NMP w Pyzdrach.
ks. Janusz Derdoski zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. Świętego Ducha we Wrześni i mianowany wikariuszem w parafii pw. św. Wawrzyńca w Słupcy.
ks. Marcin Winkel zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. św. Wawrzyńca w Słupcy i mianowany wikariuszem w parafii pw. św. Wojciecha w Wągrowcu.
Były wikariusz parafii bł. Bpa M.Kozala w Słupcy – ks. Tadeusz Stasiak zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. św. Faustyny w Mogilnie i mianowany wikariuszem w parafii pw. Chrystusa Miłosiernego w Inowrocławiu.
Były wikariusz parafii bł. Bpa M.Kozala w Słupcy – ks. Tomasz Matecki zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. Świętej Trójcy w Gnieźnie (fara) i mianowany wikariuszem w parafii pw. Wniebowzięcia NMP i św. Stanisława we Wrześni (fara).
Były wikariusz parafii bł. Bpa M.Kozala w Słupcy – ks. Wojciech Zniszczol zwolniony z obowiązków wikariusza w parafii pw. św. Andrzeja Boboli i św. Antoniego z Padwy w Złotnikach Kujawskich i mianowany wikariuszem w parafii pw. Świętej Trójcy w Strzelnie.

  1. A co się dzieje z byłym proboszczem Stanisławem co buty spalił w miejscowości B. koło Wrześni i dostał kopa w cztery litery od biskupa.

  2. Dzielą między siebie strefy łupieskie szamani chrześcijańsko-katoliccy. a „owieczki” znosiś będą słodkości na kolanach… dobrowolnie.

    1. Zamiast podglądać „słodkości”i owieczki ,możliwie szybko wybuduj i postaw TOTEM .Proponuję odczynić rzeczywistość z poziomu DRZEWA-za strój skóra kota.DZIAŁANIA NIE SZAMAŃSKIE WZBOGACAJĄ UMYSŁ!

  3. Władek widzę że jesteś w temacie to napisz co się stało że z wykazu wikariuszy parafii św Wawrzyńca zniknął ten nowy który z dniem 1 lipca br był tam przydzielony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *