Pociął syna nożem w obronie własnej

Bronił się przed własnym synem
Jest już werdykt w sprawie awantury w byłym hotelu mostostalowskim. Czesław Z., otrzymał wyrok ograniczenia wolności na okres jednego roku. W swoich zeznaniach nie chciał obciążać swojego dziecka, powiedział tylko, że podczas awantury bronił się przed swoim agresywnym synem.

14 listopada w godzinach popołudniowych na ulicy Kopernika zaroiło się od radiowozów policyjnych i karetek. W jednym z mieszkań mostostalowskiego bloku podczas awantury rodzinnej kilkukrotnie został ugodzony nożem jeden z domowników, Piotr Z.. Sprawcą okazał się jego ojciec, Czesław Z., który sięgnął po nóż gdy bronił się przed agresywnym synem.

52-letni Czesław Z, jego 25-letni syn Piotr, oraz 28-letni partner jego córki Łukasz A., stracili nad sobą panowanie. Od dłuższego czasu narastała między nimi agresja, a wiele problemów rodzinnych pozostawało nierozwiązanych. Mężczyznom pod wpływem alkoholu puściły nerwy i zaczęli się kłócić. Niestety jeden z nich chwycił nóż, którym ugodził drugiego. Czesław Z., zadał ciosy nożem w okolice klatki piersiowej i brzucha swojego syna. Na miejsce zdarzenia przyjechały niebawem służby ratunkowe.

25- letni mężczyzna został przetransportowany do słupeckiego szpitala. Czesławowi Z., groziło do 5 lat pozbawienia wolności. Ze względu na okoliczności zdarzenia oskarżony otrzymał wyrok jednego roku ograniczenia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

....