Pociął syna nożem w obronie własnej

21 maja, 2010

Bronił się przed własnym synem
Jest już werdykt w sprawie awantury w byłym hotelu mostostalowskim. Czesław Z., otrzymał wyrok ograniczenia wolności na okres jednego roku. W swoich zeznaniach nie chciał obciążać swojego dziecka, powiedział tylko, że podczas awantury bronił się przed swoim agresywnym synem.

14 listopada w godzinach popołudniowych na ulicy Kopernika zaroiło się od radiowozów policyjnych i karetek. W jednym z mieszkań mostostalowskiego bloku podczas awantury rodzinnej kilkukrotnie został ugodzony nożem jeden z domowników, Piotr Z.. Sprawcą okazał się jego ojciec, Czesław Z., który sięgnął po nóż gdy bronił się przed agresywnym synem.

52-letni Czesław Z, jego 25-letni syn Piotr, oraz 28-letni partner jego córki Łukasz A., stracili nad sobą panowanie. Od dłuższego czasu narastała między nimi agresja, a wiele problemów rodzinnych pozostawało nierozwiązanych. Mężczyznom pod wpływem alkoholu puściły nerwy i zaczęli się kłócić. Niestety jeden z nich chwycił nóż, którym ugodził drugiego. Czesław Z., zadał ciosy nożem w okolice klatki piersiowej i brzucha swojego syna. Na miejsce zdarzenia przyjechały niebawem służby ratunkowe.

25- letni mężczyzna został przetransportowany do słupeckiego szpitala. Czesławowi Z., groziło do 5 lat pozbawienia wolności. Ze względu na okoliczności zdarzenia oskarżony otrzymał wyrok jednego roku ograniczenia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *