Marsz Pamięci. Marsz Milczenia

W sobotę 7 września około 200 osób przeszło ulicami Zagórowa w milczeniu na znak solidarności z rodzicami tragicznie zmarłrych Patrycji Sochy (15 lat), jak również Wiktora Heriana (18 lat). W marszu szła zarówno rodzina ofiar, znajomi, ale także osoby całkiem obce dla których śmierć tych młodych ludzi nie jest obojętna. Wszyscy szli w milczniu, słowa nie były potrzebne.

Wystarczyło spojrzeć na twarze uczestników, by zrozumieć, jak to co się wydarzyło nimi wstrząsnęło, jak bardzo wszyscy te wydarzenia przeżywają.

Na trasie marszu znalazła się również ul. Pyzderska na której zamieszkuje oskarżony w jednym, jak i drugim procesie Kamil K. W momencie, gdy uczestnicy przechodzili koło jego domu… Więcej we wtorkowym (10.09) wydaniu „Gazety Słupeckiej”.

 • at 19:18
  Permalink

  W momencie, gdy uczestnicy przechodzili koło jego domu…
  …złowrogim spojrzeniom maszerujących ludzi ukazał się pusty podwórek, zrezygnowani poszli dalej w kierunku dużego rynku, część zgromadzenia powróciło w owe miejsce wieczorem w celu zakupienia alkoholu na sobotnią imprezę 🙂

  Reply
  • at 23:29
   Permalink

   do hehe – bym ci napisal kim jestes, ale chyba sam dobrze wiesz

   Reply
 • at 09:34
  Permalink

  Do hehe z dn.8-09-2013 podwórek????zza Buga jesteś człowieku tu Wielkopolska – z j.polskim na bakier. No cóż słoma wychodzi z butów.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

....