Marsz Pamięci. Marsz Milczenia

8 września, 2013

W sobotę 7 września około 200 osób przeszło ulicami Zagórowa w milczeniu na znak solidarności z rodzicami tragicznie zmarłrych Patrycji Sochy (15 lat), jak również Wiktora Heriana (18 lat). W marszu szła zarówno rodzina ofiar, znajomi, ale także osoby całkiem obce dla których śmierć tych młodych ludzi nie jest obojętna. Wszyscy szli w milczniu, słowa nie były potrzebne.

Wystarczyło spojrzeć na twarze uczestników, by zrozumieć, jak to co się wydarzyło nimi wstrząsnęło, jak bardzo wszyscy te wydarzenia przeżywają.

Na trasie marszu znalazła się również ul. Pyzderska na której zamieszkuje oskarżony w jednym, jak i drugim procesie Kamil K. W momencie, gdy uczestnicy przechodzili koło jego domu… Więcej we wtorkowym (10.09) wydaniu „Gazety Słupeckiej”.

  1. W momencie, gdy uczestnicy przechodzili koło jego domu…
    …złowrogim spojrzeniom maszerujących ludzi ukazał się pusty podwórek, zrezygnowani poszli dalej w kierunku dużego rynku, część zgromadzenia powróciło w owe miejsce wieczorem w celu zakupienia alkoholu na sobotnią imprezę 🙂

  2. Do hehe z dn.8-09-2013 podwórek????zza Buga jesteś człowieku tu Wielkopolska – z j.polskim na bakier. No cóż słoma wychodzi z butów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *