Adamkiewicz za Wincencjusza

18 maja, 2010
Jan Adamkiewicz
Jan Adamkiewicz

Zmiana na stanowisku dyrektora słupeckiej Energetyki
1 maja nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora Rejonu Dystrybucji w Słupcy. „Dotychczasowy dyrektor, Ryszard Wincencjusz pozostaje pracownikiem słupeckiego rejonu. Funkcję dyrektora Rejonu Dystrybucji w Słupcy od dnia 1 maja sprawuje Jan Adamkiewicz, łącząc ją z funkcją dyrektora Rejonu Dystrybucji w Jarocinie” – poinformowała nas Marzanna Kierzkowska – kierownik wydziału promocji ENERGA-OPERATOR SA, Oddział w Kaliszu.

Jan Adamkiewicz jest absolwentem Politechniki Poznańskiej, kierunku elektrotechniki na Wydziale Elektrycznym. Ukończył podyplomowe studia na kierunkach: Rachunkowość i Finanse, Zarządzanie Przedsiębiorstwem Energetycznym w warunkach rozwoju krajowych i międzynarodowych rynków energii elektrycznej, Marketing w Przedsiębiorstwie.

Uczestniczył w licznych szkoleniach potwierdzonych m. in. Certyfikatami Szkolenia Menedżerskiego oraz Negocjacji w Biznesie. W przedsiębiorstwie energetycznym pracuje od 1979 r, pokonując kolejne szczeble kariery zawodowej. Kierował m. in. Oddziałem Ruchu, Wydziałami Technicznym i Utrzymania. Od 1991 r. kieruje Rejonem Dystrybucji w Jarocinie. Niestety, niewiele dowiedzieliśmy się o przyczynach zmiany.

„Zmiany na stanowiskach kierowniczych w tak dużych organizacjach , jak nasza są zjawiskiem naturalnym” – mówi Marzanna Kierzkowska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *