Armia Mikołajów w „Szansie”

20 grudnia, 2021

18 grudnia zakończyła się akcja „Spełniamy 13 malutkich marzeń” zorganizowana przez Weronikę Michalską i Justynę Kaźmierowską dla dzieci z domu dzieci i młodzieży „Szansa” w Kosewie.

O godzinie 14.00 na targowisku miejskim w Słupcy organizatorki akcji wraz z Wielkopolskimi Fanami Motocykli i Pasjonatami Słupca spotkały się, aby razem wyruszyć w drogę. Razem z nimi wybrał się Ks. Jacek Dziel proboszcz Parafii w Giewartowie.
Na miejscu dzieci przywitały armię Mikołajów cudownymi uśmiechami. Wspólnie zaśpiewali kolędę, później podopieczni otrzymali prezenty, z których byli bardzo zadowoleni.

„Udało nam się obdarować wszystkich podopiecznych jak i wszystkich wychowawców oraz panią dyrektor. Chciałybyśmy z całego serca podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w tej akcji: WFM Słupca, ks. Jacek Dziel, Pasjonaci Słupca, Jaguar Słupca, Fabiola Młodojewo, Dzieci z Przedszkola Bajka w Słupcy, Mateusz i Paulina Maciejewscy, Patrycja Zalewska, Michał Pyrzyk, Jacek Bartkowiak, Agnieszka Szydlarek-Koperska, Gumy Tutti Frutti, Grześki, Anna Korczewska (Świat Mydełek), Dako Mieszalnia Lakierów Samochodowych i Przemysłowych, Restauracja Hotel Magnat Mirosław Strużyński i manager Renata Żabierek, Kino Sokolnia Słupca Jarosław Dębski, Edyta Kominkiewicz (sklep), Szafa Dziecka, Usługi prasowania Słupca oraz innym anonimowym darczyńcom.” – z radością podsumowały akcje organizatorki Weronika Michalska i Justyna Kaźmierowska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *