Cyrkowa ciężarówka zderzyła się z osobówką – kierowca w stanie ciężkim – FILM I ZDJĘCIA

15 marca, 2019

Wczoraj (14.03) tuż przed godziną 22.00 w Strzałkowie, na drodze krajowej K 92 zderzyły się samochód ciężarowy (jadący od strony Słupcy) i osobówka (wyjeżdżająca z ul. Powstańców Wlkp). Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem ciężarowym obywatel Ukrainy wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem osobowym.

Kierujący samochodem osobowym był zakleszczony w aucie.

„Kierujący ciągnikiem siodłowym Man zderzył się z samochodem osobowym VW Passat, którym jechały dwie osoby. Z informacji uzyskanych przez Dyżurnego Stanowiska Kierowania wynikało, że kierujący autem osobowym jest w nim uwięziony. Na miejsce dojechały zastępy strażackie JRG PSP ze Słupcy i OSP Strzałkowo. Przy użyciu narzędzi hydraulicznych wykonano dostęp do osoby rannej i wydobyto ją z samochodu. Kierowcy i pasażerowi Passata udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy, ranni zostali zabrani do szpitala. Równolegle zabezpieczono miejsce wypadku i odłączono zasilanie w pojazdach. W końcowej fazie akcji usunięto z drogi uszkodzone elementy samochodów” – relacjonuje mł. bryg. Dariusz Różański z PSP Słupca.

Kierowca trafił do szpitala w stanie ciężkim.

„Obywatel Ukrainy został zatrzymany do wyjaśnienia. Był trzeźwy” – wyjaśnia słupecka policja.

Od naszego czytelnika otrzymaliśmy krótki film z miejsca zdarzenia.


MK (Zdjęcia: KP PSP Słupca)

  1. Jak piszecie te swoje artykuły to piszcie je z prawdą a nie kit ludziom wciskacie „trafił w ciężkim stanie do szpitala” nwm kto podał wam takie informacje albo sami to do pisaliście śmiech

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *