Dachował radiowóz

17 maja, 2010
Dachował słupecki radiowóz
Dachował słupecki radiowóz

W środę (5.05) na drodze krajowej nr 92 w pobliżu miejscowości Rokosz doszło do poważnie wyglądającego wypadku – dachował radiowóz słupeckiej policji. Policjantom nic się nie stało, nie wiadomo jeszcze co było przyczyną dachowania.

O godzinie 12:12 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej zgłosił dyżurnemu komendy policji o zdarzeniu drogowym z udziałem policjantów.

Okazało się, że patrol drogówki, który jechał do kolizji w miejscowości Wilczna na drodze K92, z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, wjechał do rowu i dachował.

Adam Szymaszek
Adam Szymaszek
Przemysław Mistrzak
Przemysław Mistrzak

„Policjanci zostali przewiezieni do szpitala w Słupcy i pozostawieni na obserwację. Wstępna ocena lekarzy to obrażenia w postaci ogólnych potłuczeń. Policjanci w wieku 28 i 29, byli doświadczeni, z kilkuletnią służbą w ruchu drogowym. Funkcjonariusze byli trzeźwi, pobrano krew do badań.” – mówi rzecznik prasowy słupeckiej komendy mł. ins. Marlena Kukawka.

Prawdopodobną przyczyną tego wypadku była nadmierna szybkość radiowozu, który do zdarzenia w Wilcznej jechał na sygnałach świetlnych i dźwiękowych. Funkcjonariusze wyszli już ze szpitala i przebywają na zwolnieniu chorobowym.

Samochód był ubezpieczony. Biegli ustalą dokładną przyczynę tej kolizji.

 1. Mi to wygląda na pościg, no bo jak inaczej tak doświadczeni kierowcy lądują w rowie? Poczekamy, zobaczymy…

 2. doświadczeni kierowcy? 28 i 29 lat?! to są doświadczeni? chyba ci się coś poplątało

 3. wiek nie swiadczy o tym czy byli doswiadczeni czy nie bo nie jeden „doswiadczony” cymbal po 40tce nie powinien siadac za kierownice

 4. Widzę bardzo tfurcze komentarze. Proponawałbym zastanowić się nad samym sobą, nie ma ludzi nieomylnych,wiedzących czy umiejących wszystko. To tylko ludzie, nic więcej. Kierujący na pewno popełnił błąd i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Może ktoś podałby statystykę wypadków w 2009 roku? cywile/policjanci w kraju i jaki to procent ? A potem możemy podyskutować.

 5. Misiu zejdź na ziemię bo głupoty piszesz 😉
  Kierowca tego auta jest sam sobie winny. Konsekwencja będzie taka, że już pewnie nigdy nie zasiądzie za kierownicą służbowego auta. Nie dostanie premii w jednym miesiącu i koniec. Przecież koledzy z branży nie pozwolą swojego krzywdzić ;)))
  Panie Malina przecież Pan wie jak to jest no nie haha 😉

 6. bardzo dobrze! Takich cwaniaków w policji jak są w Słupcy to nie widziałem – młodzi a myślą że wszystko mogą – byle by dowalić komuś ponadto są nieuprzejmi podczas kontroli zwłaszcza Panie które napinają się jakby były nie wiem kim:) na ale cóż do policji „z ulicy” biorą to co się dziwić?;)Nie mówię o wszystkich ale ci młodzi w słupcy są straszni bo naprawdę nie grzeszą intelektem a zachowują się jakby mieli co najmniej tytuł doktora:P

 7. zgadzam się z bamem, panie policjantki to są takie dumne że szok chodża jak pawice!!!!!!!przesada!!!

 8. A może przez Was zazdrość przemawia?ja tam lubię Naszych Panów mundurowych jak życie pokazuje nawet tym najwyżej ustawionym przytrafia się coś przykrego więc już sobie darujcie te wywody.Pozdro

 9. ej sory ale to są tacy sami ludzie jak my,wiec k…. o co wam chodzi kazdy moze miec wypadek a co oni to niby jakies roboty zaprogramowane??? ludzie jesteście śmieszni!!!brak słów

 10. Panie policjantki ahahah ale teżz nich policjantki niedawno kebaby kręciły w knajpach a teraz się prężą jak pawice!!!!rozśmieszają mnie a do naszych przystojnych panów policjantów to nic nie mam do zarzucenia są mili i uprzejmi

 11. od Adasia dostalo sie mandat za przekroczenie predkosci 500 zl… A ciekawe ile on dostanie…

 12. tylko Ty przekroczyles predkosc – z jakiego powodu wiesz Ty, a oni jechali do wypadku – byc moze ratować ludzi…

 13. Gorszych i podłych policjantów jak w Słupcy nie spotkałam w żadnym innym mieście. Tu trafiają od lat chyba ci których nikt nie chce. Może są silni i odważni bo bić i kopać tylko potrafią. Wystarczy się zapytać o nazwisko lub numer. Zaraz usłyszysz, że obrażasz policjanta na służbie lub go napadasz. I wierzcie, że bez powodu. A jak się zachowują jak zatrzymują do kontroli…brak słów. Mamy pecha!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *