Jacek Bartkowiak kontrkandydatem Pyrzyka

20 września, 2018

Wygląda na to, że zbliżające się wybory samorządowe będą wyjątkowo ciekawe w naszym mieście… Choć wszystko wskazywało na to, że obecnie kandydujący burmistrz, Michał Pyrzyk nie będzie miał kontrkandydata, okazuje się, że będzie inaczej.

O tym, że obecnie urzędujący burmistrz – Michał Pyrzyk (PSL) wystartuje w wyborach i ponownie będzie ubiegać się o ten urząd słychać od dawna. Sam burmistrz oficjalnie swój strat już potwierdził. Do tej pory wydawało się, że w mieście nie będzie dla niego kontrkandydata, wszystko wskazuje jednak na to, że październikowe wybory będą wyjątkowo ekscytujące, ponieważ kontrakdydat dla Pyrzyka jest.

Swojego kandydata wystawi PiS i będzie nim Jacek Bartkowiak, co wczoraj (19.09) potwierdziło słupeckie biuro PiS na zwołanej w tym celu konferencji prasowej. „Zdecydowaliśmy się na manewr, który pozwoli nam na wystawienie kandydata spośród liderów Pis. Choć do wyborów jest już niewiele czasu, to myślimy, że nasz kandydat jest na tyle znany, że nie będzie to stanowiło problemu” – usłyszeliśmy w słupeckim biurze PiS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *