Jak znaleźć najlepsze promocje bukmacherskie

17 stycznia, 2024

Promocje bukmacherskie to jest to, co obstawiający lubią najbardziej. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ to właśnie w zależności od rodzaju ułatwiają grę lub po prostu zwiększają wygrane. Na jakie więc akcje liczyć mogą gracze bukmacherskich, które z nich wypadają najlepiej oraz jak je wybierać, aby mieć pewność, że nic nie umknie Waszej uwadze?

W chwili obecnej praktycznie żaden typer i to zarówno ten początkujący, jak i bardziej doświadczony nie wyobraża sobie gry u bukmachera bez korzystania z promocji. W końcu to dzięki nim betowanie staje się prostsze, a i co za tym idzie, także sięgnięcie po mniejsze lub większe wygrane. Oczywiście sporo zależy tutaj od rodzaju wspomnianych akcji, bowiem pamiętać trzeba, że legalni operatorzy zakładów wzajemnych oferują ich cały wachlarz promocyjny.

Tym samym należy dokładnie śledzić tego typu propozycje i po prostu wybierać te najlepsze bukmacherskie okazje promocyjne (TU zestawienie aktualnych promocji www.legalsport.pl/promocje-bukmacherskie/). Mowa więc tutaj o promocjach nie tylko najbardziej korzystnych finansowo, ale również i takich, które obwarowane są najlepszymi zapisami regulaminowymi.

Najlepsze promocje pod względem formy bonusu

Jak powszechnie wiadomo, aktualnie zdecydowanie najpopularniejszymi rodzajami promocji bonusowych są te od wpłaty, cashbacki oraz freebety. Do tego wszystkiego zaliczyć możemy także grę bez podatku, obok której z pewnością żaden typer nie przejdzie obojętnie. Naturalnie w przypadku tych trzech pierwszych równie ważna, co sama ich wysokość, są także warunki, jakimi zostały obwarowane. Przez to też te najwyższe promocje wcale nie są najlepsze. Nietrudno bowiem trafić chociażby na premie od depozytu, których regulamin stanowi, że aby wypłacić otrzymane pieniądze należy całą kwotą obrócić czterokrotnie, a do obrotu zaliczają się tylko i wyłącznie kupony rozliczone jako trafione.

Na rynku spotkać też można promocyjne zakłady bez ryzyka, gdzie zwrot następuje nie na saldo główne, ale na to bonusowe. Być może niektórym z Was tego typu zapisy wydają się mało znaczące, ale uwierzcie, że w czasie gry nawet najdrobniejsze kruczki potrafią znacząco wydłużyć drogę do sukcesu. U jakich zatem w pełni legalnych podmiotów tego rodzaju bonusy prezentują się najlepiej?

Jeżeli zatem poszukujecie najlepszego promocyjnego bonusu od depozytu, to naszym zdaniem znajdziecie go w forBET. Przede wszystkim jest to premia 100% od drugiej wpłaty aż do 2000 zł. Także jego warunki są jak najbardziej rozsądne. Bonus bowiem zostaje przyznany automatycznie i na start należy go odblokować. W tym celu należy dokonać jednokrotnego obrotu po całkowitym kursie nie mniejszym niż 2.00 dowolną liczbą kuponów. Następnie bonus jest już przyznany, więc aby go wypłacić, trzeba raz jeszcze spełnić warunki obrotu. Tym razem mowa tutaj o dwukrotnym obrocie na kuponach z kursem ogólnym 2.5 lub wyższym, z co najmniej trzema zdarzeniami z minimalnym kursem 1.30. I to wszystko. Na spełnienie tego warunku macie 14 dni, czyli jeżeli będzie grać regularnie, to nie powinniście mieć żadnych problemów, aby wszystko poszło po Waszej myśli.

Na promocyjny cashback według nas najlepiej polować w Fortunie, ponieważ ta na dzień dobry oferuje aż trzy zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 600 zł (do 100, 200 i 300 zł), które wolne są od jakichkolwiek warunków dotyczących obrotu. Oznacza to, że nawet jeśli Wasze kupony okażą się nietrafione, to pieniądze i tak wrócą na saldo główne Waszego konta i możecie z nimi zrobić, co tylko chcecie (przeznaczyć na dalszą grę lub od razu wypłacić).

U najstarszego bukmachera na polskim rynku zakładów wzajemnych warto skorzystać także z promocyjnego freebetu. Wcale nie jest on najniższy, bo o wartości 20 zł, a dodatkowo obwarowany jest bardzo prostymi warunkami. Aby go zdobyć, wystarczy tylko założyć stałe konto gracza, a więc przejść proces rejestracji i dokonać weryfikacji swoich danych.

Z kolei jeśli chodzi o promocyjną grę bez podatku, to ta najlepiej prezentuje się w TOTALbet. Promocyjne obstawianie jest bowiem regularnie dostępne, a dodatkowo można korzystać dowolną ilość razy (nie ma tutaj żadnych ograniczeń). Co więcej, akcja ta aktywuje się na każdym kuponie AKO z przynajmniej trzema selekcjami pre-match lub LIVE z kursem minimalnym 1.30.

Najlepsze promocje na zdarzenia sportowe

Oczywiście u legalnych bukmacherów znajdziecie także wiele promocji cyklicznych, które oferowane są na najważniejsze wydarzenia sportowe. W związku z tym praktycznie w każdym tygodniu spodziewać się możecie jakiś specjalnych akcji, które zachęcą Was do betowania. Podobnie jak w przypadku bonusów na start również i im warto się dokładnie przyjrzeć, ponieważ niejednokrotnie się zdarza, że po przeczytaniu regulaminu promocja po prostu traci na wartości.

Gdzie zatem najlepiej szukać takich promocji? W przypadku zakładów na żywo z pewnością w forBET, który cykliczne udostępnia swoim typerom nocną grę bez podatku. Jeżeli więc jesteście miłośnikami obstawiania wydarzeń w czasie rzeczywistym i to po godzinach, to najlepiej zrobić to właśnie u sponsora strategicznego Rakowa Częstochowa. Co ważne, zasady promocji są wyjątkowo przyjazne przez co bonus +14% przysługuje Wam do każdego kuponu wielokrotnego z minimum trzema zdarzeniami z kursem nie mniejszym niż 1.30.

Fanom sportów za amerykańskich rekomendujemy z kolei obstawianie w BETFAN. Dlaczego? To bardzo proste – u bukmachera kojarzonego z Mariuszem Pudzianowskim co jakiś czas uruchamiana jest promocja, dzięki której za wygrany kupon na NHL, NBA oraz NFL otrzymacie całkowicie darmowy zakład o wartości 40 zł. Jedyne o czym musicie pamiętać to, żeby postawić kupon AKO dokładnie za 19 zł z minimum trzema selekcjami z kursem ogólnym 4.00. Freebet trafi na Wasze konto następnego dnia roboczego i będzie ważny przez 48 godzin. Co istotne, możecie go wykorzystać na co tylko chcecie, ale Wasza ewentualna wygrana pomniejszona zostanie o stawkę postawionego zakładu.

U renomowanych operatorów zakładów wzajemnych znajdziecie też całą gamę promocji na najlepsze klubowe rozgrywki piłkarskie, czyli na Ligę Mistrzów. W naszym odczuciu w tym wypadku zdecydowanie najlepiej postawić na sprawdzone rozwiązania, a więc na akcję Super Bonus w Superbet. Nie jest to promocja cykliczna, ale to w żadnym stopniu nie umniejsza jej znaczenia. Dodatkowo kusi wyjątkowo dobrymi warunkami i gwarancją wyższych wygranych (nawet o 100%). Co więc zrobić, aby na Champions League zgarnąć znacznie wyższe profity? Tak naprawdę niewiele, bo wystarczy, że zdecydujecie sią na postawienie kuponu wielokrotnego, a najlepiej taśmy. Wynika to z faktu, że promocja aktywuje się na kuponach z przynajmniej pięcioma typami z minimalnym kursem 1.20. Pamiętajcie, że im więcej zdarzeń wytypujecie, tym liczyć możecie na większą wygraną.

Jak więc widzicie, rozstrzał promocji bukmacherskich jest naprawdę spory. W związku z tym możecie być pewni, że bez większego problemu znajdziecie rozwiązanie skrojone akurat pod Was. Tym samym zachęcamy Was do skorzystania z jednej z powyższych akcji, ale też do regularnego śledzenia innych akcji bukmacherskich. W chwili obecnej polski rynek zakładów wzajemnych jest tak rozwinięty, że praktycznie każdego dnia trafić możecie na coś ekstra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *