Kronika policyjna

7 października, 2015

26 września około godziny 16.15 w Słupcy na ul. Tysiąclecia, podczas Zakończenia Sezonu Motocyklowego doszło do wypadku drogowego z udziałem motocyklistów. Kierujący motocyklem marki Honda VFR 41-letni mieszkaniec pow. kolskiego nie zachował bezpiecznego odstępu i uderzył w tył motocykla marki Yamaha FZ6 którym kierował 24-letni mieszkaniec pow. kolskiego. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała pasażerka motocykla Yamaha 20-letnia mieszkanka pow. kolskiego. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Słupcy.

21 września około godziny 06.00 w Zagórowie doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem osobowym marki Renault 19-letni mieszkaniec Zagórowa nie ustąpił pierwszeństwa rowerzyście, w wyniku czego doszło do potrącenia 25-letniego mieszkańca Zagórowa. Rowerzysta doznał ogólnych potłuczeń ciała. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy. Czynności prowadzi PP w Zagórowie.

27 września w Przecławiu policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Słupcy zatrzymali prawo jazdy 43-letniemu mieszkańcowi Łodzi, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 56km/h.

27 września w Strzałkowie policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Słupcy zatrzymali prawo jazdy 23-letniej mieszkańce Warszawy która przekroczyła dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 52km/h. 24 września w Przecławiu policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Słupcy zatrzymali prawo jazdy 31-letniemu mieszkańcowi Poznania który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 58km/h.

W okresie od 21 do 24 września w Wilcznej doszło do włamania do niezamieszkałego domu. Sprawca po uprzednim wybiciu szyby wszedł do środka domu skąd dokonał kradzieży wyposażenia wodno- kanalizacyjnego, butli gazowej i innych rzeczy. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP w Słupcy.

W nocy 27 września w Słupcy doszło do włamania do pomieszczenia technicznego bezobsługowej myjni samochodowej. Sprawca po uprzednim wyłamaniu drzwi wejściowych wszedł do środka pomieszczenia technicznego skąd następnie dokonał kradzieży pieniędzy. Postępowanie prowadzi KPP w Słupcy.

W okresie od 24 do 25 września z otwartego garażu dokonano kradzieży samochodu osobowego marki VW Touran r. 2008, koloru grafitowego. Postępowanie prowadzi KPP w Słupcy.

W okresie od 27 do 28 września z parkingu w Słupcy dokonano kradzieży samochodu marki Fiat Ducato, r. 2009, koloru białego. Postępowanie prowadzi KPP w Słupcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *